سوختگی شدید راننده تاکسی در اثر باقی ماندن مواد ضدعفونی روی دستانش

به گزارش چاپار نیوز، برایان هاچینسون، راننده تاکسی ۴۲ ساله، زمانی که سلامت فندکی که در ماشینش جا مانده بود را تست می کرد، در اثر باقی ماندن مواد ضدعفونی روی دستانش به سوختگی شدید دچار شد.

برایان هاچینسون در خصوص دچار شدنش به سوختگی شدید در اثر باقی ماندن مواد ضدعفونی روی دستانش اعلام کرد که او طی هفت هفته گذشته به جهنم رفته است و مرگ را جلوی خود دیده است.

این فرد در هفته های اخیر چندین عمل و پیوند پوست را در بیمارستان سلطنتی ویکتوریا در نیوکاسل انجام داده است تا زخم های بدنش بهبود یابد.

هاچینسون در رابطه با این حادثه اظهار کرد: متوجه شدم که یک فندک در صندلی عقب اتومبیل من افتاده است. من تازه دستانم را با الکل تمیز کرده بودم. کف دستانم را به هم مالیدم تا خشک شود، اما مچ دست من هنوز آغشته بود.

وی در ادامه گفت: فندک را برداشتم و سعی کردم روشنش کنم تا ببینم کار می کند یا خراب است. ناگهان پشت دستم آتش گرفت. سپس همانطور که برای پرتاب فندک در را باز می کردم، دست دیگرم نیز شعله ور شد. بعد همانند یک گلوله آتشین که داخل ماشین بود از آن خارج شدم.

او قبل از رسیدن امدادگران به شوک فرو رفته و نمی توانست تکان بخورد.

برایان هاچینسون اعلام کرد: وقتی زمان گذشت، من از آن موضوع مطلع شدم. درد وحشتناکی داشتم.

برایان پس از تحمل مشکلات فراوان به خانه برگشت اما همچنان مجبور است برای سال های متمادی لباس های مخصوصی را به تن کند و مراقبت های زیادی را برای بهبود پوستش انجام دهد.

برایان در پایان در رابطه با مواد ضدعفونی و آتش زایی که در ماشین خود نگه داری می کرد، گفت: این ماده آتش زا مخلوطی از محلول های مختلفی بود که وی طی دو ماه گذشته خریداری کرده بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.