چه تعداد از مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) سهام عدالت ندارند؟

0 10

به گزارش چاپار نیوز، حسین خدرویسی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام (ره) ضمن اشاره به این مورد که در حدود ۹۰۰ هزار نفر از مددجویان فعلی کمیته امداد سهام عدالت ندارند، اعلام کرد: این نهاد پیگیر سهام عدالت مددجویانی که به تازگی تحت پوشش قرار گرفته‌اند، است.

حسین خدرویسی، در خصوص شرایط سهام عدالت مددجویان تحت پوشش کمیته امداد اما خمینی (ره)، گفت: کمیته امداد برای پاسداری از سهام عدالت مدد جویان به طور مرتب مشاوره‌هایی ارائه می‌دهد تا مدد جویان در حفظ سهام‌شان کوشا باشند.

وی ضمن اشاره به این مورد که در حال حاضر در حدود ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر دارای سهام عدالت هستند، اظهار کرد: البته تعدادی از این افراد مددجویانی هستند که طی سنوات گذشته از تحت پوشش کمیته امداد خارج شدند. عده دیگری از مددجویان هستند که به تازگی تحت پوشش کمیته امداد قرار گرفتند اما سهام عدالت ندارند که تعداد آنها حدود ۹۰۰ هزار نفر است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امدادامام (ره) در رابطه با این مورد که در حدود ۹۰۰ هزار نفر از مددجویان فعلی کمیته امدادسهام عدالت ندارند، خاطرنشان کرد: این نهاد برای این دسته از افراد به مبادی ذی صلاح درخواست داده، زیرا واگذاری سهام عدالت به این افراد که فاقد سهام عدالت هستند در اختیارات دولت و مجلس است.

حسین خدرویسی ضمن یادآوری اینکه برای سهام عدالت باید منابع آن تامین و ساز و کار قانونی آن تعریف شود، گفت: کمیته امداد پیگیر سهام عدالت مددجویانی که به تازگی تحت پوشش قرار گرفته‌اند است. امید است که دولت این موضوع را پیگیری کند تا این دسته از مددجویان نیز صاحب سهام عدالت شوند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.