سقوط آزاد تیم ملی والیبال ایران با عملکردی ضعیف در رنکینگ زنده جهانی

به گزارش چاپارنیوز،با توجه به سقوط آزاد تیم ملی والیبال ایران که در مسابقات والیبال لیگ ملت های ۲۰۲۱ شرکت کرده است، با نتایج ضعیف، از ۱۵ بازی تنها به ۵ برد رضایت داد. بلند قامتان ایران در رقابت برابر هلند، کانادا، ایتالیا، بلغارستان و ایالات متحده به پیروزی رسیدند و به ژاپن، روسیه، صربستان، آلمان، استرالیا، برزیل، اسلوونی، فرانسه، لهستان و آرژانتین باختند.

در هفته دوم مسابقات لیگ ملت های والیبال، والیبالیست های ایران به مصاف تیم های کانادا، ایتالیا و بلغارستان رفتند و در هر سه بازی پیروز شدند. پس از درخشش ایران در این بازی ها، والیبال ایران به مقام ششم در رده بندی جهانی صعود کرد. مکانی که ایران برای اولین بار آن را تجربه کرد.

در هفته های بعدی این رقابت ها، ایران عملکرد ضعیفی از خود نشان داد تا علاوه بر از دست دادن امتیازات در لیگ ملت های والیبال، در رده بندی جهانی نیز سقوط کند.

تیم ملی والیبال ایران که در پایان هفته دوم لیگ ملت های والیبال ۲۸۸ امتیاز کسب کرد، در رده ششم جهان قرار گرفت اما پس از عملکرد ضعیف، کل امتیازات ایران به ۲۴۷ رسید و ایران را در رده دوازدهم جهان قرار داد.

تیم ملی والیبال ژاپن رقیب آسیایی ایران نیز با ۲۴۹ امتیاز در رده یازدهم جهان قرار دارد.

تیم ملی والیبال برزیل که عملکرد خوبی در این رقابت ها داشته و به نیمه نهایی این رقابت ها رسیده است، همچنان در رده نخست جهان قرار دارد. لهستان، روسیه و فرانسه تیم های دیگری هستند که به ترتیب در رده های دوم تا چهارم قرار دارند.

به گزارش چاپارنیوز،با اشاره به سقوط آزاد تیم ملی والیبال ایران رنکینگ زنده جهان با رده بندی لیگ والیبال ۲۰۲۱ متفاوت است و برد یا باخت در بازی های رسمی مانند لیگ ملت های والیبال می تواند امتیازات کل تیم های رنکینگ جهانی را تغییر دهد و با تغییر کل امتیازات تیم ها، موقعیت آنها همچنین در جهان تغییر می کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.