سرمربی فصل بعدی تراکتور طی جلسه هیات مدیره باشگاه مشخص شد

به گزارش چاپار نیوز و به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی اقتصادی تراکتور، هیات مدیره باشگاه در روزهای گذشته و طی جلساتی فشرده علاوه بر بررسی عملکرد فصل ۹۹-۹۸ این تیم، برنامه‌ها و اهداف مورد نظر برای فصل آینده و همچنین سرمربی فصل بعدی تراکتور را مشخص کردند.

در آخرین جلسه هیات مدیره باشگاه تراکتور پس از شنیدن گزارش مدیر عامل این باشگاه در فصل ۱۳۹۹-۱۴۰۰ در کنار جذب بازیکنان لایق جدید (البته طبق نظر سرمربی و تیم کمیته فنی) بر حفظ و نگه داشت ترکیب اصلی تیم و استفاده از بازیکنان شاخص باشگاه تراکتور تاکید کردند.

به همین جهت این باشگاه با درخواست انتقال بازیکنانی که مورد نیاز تیم هستند، مخالفت کرده و سعی دارد تا این بازیکنان را بر اساس قرارداد قبلی در کنار تیم نگه دارد.

در رابطه با بازیکنان خارجی هم تصمیم گرفته شد که تا جای ممکن از بازیکنان داخلی استفاده شود و منافع باشگاه هم در نظر گرفته شود.

هیات مدیره این باشگاه درباره سرمربی تیم در فصل آینده، ضمن در نظر گرفتن افرادی که با قرار دادن نام خود در بین گزینه های احتمالی تراکتور، نام خود را در جامعه ورزشی مطرح نمودند و همچنین افرادی که با رفتارهای غیر حرفه ای خود باعث شدند تا از لیست گزینه های احتمالی تیم، حذف شوند، عنوان کرد: با توجه به تاکید مالک باشگاه مبنی بر بهره‌گیری از تجربیات فصول گذشته و بررسی تمامی جوانب بدون توجه به جوسازی‌ها و صرفاً با در نظر داشتن منافع باشگاه و خواسته‌‌ی هواداران، شرایط و برنامه‌های ارائه شده از سوی گزینه‌های مدنظر را مورد بررسی دقیق و کارشناسی قرار داده و در مورد انتخاب سرمربی تصمیم‌گیری شده و مقرر گردید تا پایان هفته معارفه‌ وی انجام و تمرینات تیم از هفته آتی آغاز شود.

هدف باشگاه تراکتور ایجاد شرایطی مناسب برای فعالیت کادر فنی و بازیکنان در شرایط با ثبات و آرام است و انتخاب سرمربی هم با همین هدف انجام گرفته است.

هیات مدیره این باشگاه ضمن خاطر نشان کردن تلاش های مالک باشگاه تراکتور با هدف موفقیت بیشتر تیم و شاد شدن هواداران، این اطمینان را به هواداران تیم تراکتور می دهد که بابر درخواست سرمربی تراکتور، در روزهای آتی نیروهای لازم جهت تقویت تیم به این باشگاه جذب خواهد شد و پس از آن این باشگاه برای حضوری موفق در لیگ برتر، جام حذفی و مسابقات لیگ قهرمانان آسیا تلاش خواهند کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.