سرمربی جدید تیم نساجی مازندران پس از مدت ها مشخص شد

0 19

به گزارش چاپار نیوز، روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران بیان کرد که وحید فاضلی به عنوان سرمربی جدید تیم نساجی برای فصل آینده رقابت‌های لیگ برتر برگزیده شده است.

وحید فاضلی قبلا به عنوان دستیار محمود فکری در زمان سرمربیگری او در نساجی، با این تیم همکاری می کرد. طبق اعلام روابط عمومی باشگاه نساجی فاضلی با توجه به دانش بالای فنی و شناخت کامل از تیم نساجی به عنوان سرمربی معرفی شده است.

در اطلاعیه روابط عمومی تیم نساجی دلایل دیگری برای انتخاب او به عنوان سرمربی جدید تیم نساجی هم به چشم می خورد. یکی از این دلایل وفای او به تعهداتش با تیم است. فاضلی بر خلاف داشتن پیشنهاد از جانب تیم استقلال به این تیم اضافه نشد.

او اکنون به مدت دو سال به‌عنوان سرمربی جدید تیم نساجی مازندران برگزیده شده است. از دیگر دلایل باشگاه نساجی برای انتخاب وی درخواست بازیکنان جهت کار کردن با ” مربی با دانش و اخلاقمدار ” بوده است. روابط عمومی باشگاه نساجی، اعلام کرد که دیگر اعضای کادر فنی هم به ‌زودی از سوی سرمربی جدید تعیین خواهند شد.

محمود فکری سرمربی سابق نساجی از نیم فصل دوم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر ایران در سال ۹۸ به عنوان جانشین رضا مهاجری معرفی شده بود. وی علی رغم داشتن قرارداد با نساجی برای فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر از سمتش در این تیم کناره گیری کرد و به عنوان سرمربی به تیم استقلال تهران پیوست.

تیم نساجی به عنوان تنها نماینده مازندران در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران، پس از حدود ۲۵ سال دوری از این رقابت‌ها، در سال ۹۷ از لیگ یک به لیگ برتر رسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.