زین الدین زیدان: بازی تماشایی نبود اما مهمترین چیز بردن بازی بود

به گزارش چاپار نیوز، زین‌الدین زیدان سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید پس از بازی تیمش در مقابل تیم وایادولید که به برد یک بر صفر رئال مادرید منجر شد به خبرنگاران گفت که بازی تیمش تماشایی نبود اما برد بازی و کسب سه امتیاز برای او اهمیت داشته است.

زیدان با اشاره بر این موضوع که رئال مادرید یک بازی تماشایی ارائه نکرده است، در مصاحبه با خبرنگاران اعلام کرد: این یک واقعیت است که ما مقابل حریفی قدرتمند قرار داشتیم که خوب دفاع می‌کند و می‌دانستیم که کار را برای‌مان سخت خواهد کرد اما در نهایت سه امتیاز بازی از آن ما شد. ما یک بازی تماشایی ارائه نکردیم اما باید صبر و آرامش داشت. مهمترین چیز بردن بازی بود که محقق شد. در نیمه دوم یکسری چیزها باید تغییر می‌کرد چون که در نیمه اول خوب بازی نمی‌کردیم. در این تیم همه چیز برای بازی کردن فراهم است و به همین دلیل هم من تغییراتی را در تیمم انجام دادم و نتیجه‌اش این شد که در نیمه دوم اوضاع برای ما خیلی بهتر شد.

این سرمربی پرسابقه در خصوص عملکرد وینیسیوس که تک گل این بازی را به ثمر رساند، گفت: من از گلی که او زد و در کل از عملکردش بسیار راضی‌ام. در عین حال از عملکرد آسنسیو و کارواخال نیز رضایت داشتم. زمانی که تعویض می‌کنیم برای این است که توانایی تیم بالا برود و تعویض‌های ما دقیقاً همین کار را انجام داد.

زین الدین زیدان درباره مصدومیت جدید ادن ازار اظهار کرد: نمی‌توانم بگویم او چقدر خانه‌نشین خواهد بود. او در تمرینات قبل از بازی دچار مصدومیت شد که مصدومیتی عضلانی است و هیچ ربطی به مصدومیت قبلی‌اش ندارد. چنین اتفاقاتی برای بازیکنی که مدت‌ها بازی نکرده ممکن است رخ دهد. او از این اتفاق ناراحت است چون آماده بازی شده بود. با این حال باید آرامش خودمان را حفظ کنیم. مطمئناً او بعد از مدت کوتاهی برمی‌گردد.

این سرمربی فرانسوی تیم رئال مادرید در انتها در رابطه با خروجی‌های احتمالی تیمش و موضوع فروش لوکا یوویچ، افزود: نمی‌توانم بگویم که هیچ‌کسی از تیم ما جدا نخواهد شد. یوویچ هم فکر می‌کنم یکی از بازیکنان تیم ما است. من سرمربی تیم هستم و ترکیب را تعیین می‌کنم، ختم کلام. تا پایان بازار نقل و انتقالات هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. فعلاً اما او بازیکن رئال مادرید است و برای ما بازی می‌کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.