سخنان نماینده ولی فقیه در سوریه درباره زمان انتقام خون سردار سلیمانی

0 14

به گزارش چاپار نیوز، آیت الله سید ابوالفضل طباطبایی نماینده ولی فقیه در سوریه در رابطه با زمان انتقام از خون سردار سلیمانی اعلام کرد: موعد انتقام گرفتن از خون حاج قاسم نزدیک است و برای دشمن جز ذلت و بدبختی چیزی باقی نخواهد ماند.

آیت الله سید ابوالفضل طباطبایی طی خطبه  اول نماز جمعه این هفته دمشق در مصلای حرم حضرت زینب (س) ضمن اشاره بر عوامل هلاکت انسان از منظر دینی، با ذکر برخی روایات، کبر، حسد و حرص را از مهمترین عوامل هلاکت انسان معرفی نمود.

وی پس از اعلام اینکه ثمره شهادت مظلومانه  امام حسین (ع)، جاودانگی قیام حسینی است، افزود: خون مطهر سیدالشهداء در طول تاریخ جاوید مانده و هر کس به ریسمان ایشان چنگ بزند و در این راه قدم بردارد، چه کشته شود و چه کشته نشود، پیروز است.

نماینده مقام معظم رهبری  در سوریه، در خطبه های  دوم نماز در رابطه با حوادث مهم سیاسی منطقه صحبت نموده و خاطر نشان کرد: محور مقاومت امروز با وجود فشارها و سختی های وارده از سوی دشمن، همچنان همچون درختی تنومند ایستاده و در مسیر پیشرفت خود حرکت می کند.

وی همچنین ضمن اشاره به این مورد که تعدادی از رزمندگان در رابطه با زمان انتقام گیری از خون حاج قاسم سلیمانی سوال می کنند، عنوان کرد: من به آن ها می گویم وعده انتقام نزدیک است و برای دشمن جز ذلت و بدبختی چیز دیگری باقی نخواهد ماند.

آیت الله سید ابوالفضل طباطبایی ضمن یادآوری ایام هفته دفاع مقدس گفت: روحیه ایثار و فداکاری ملت ایران باعث شد که در این جنگ سخت هشت ساله، با وجود بسیاری از مشکلات و تحریم ها، پیروز شویم.

نماینده ولی فقیه در کشور سوریه در رابطه با عادی سازی روابط برخی کشورهای خائن عرب با رژیم صهیونیستی اظهار کرد: این خائنین احمق بدانند که پیروزی واقعی در میدان جنگ رقم خواهد خورد نه در باغ کاخ سفید و به زودی از کار خود پشیمان خواهند شد.

آیت الله طباطبایی در انتها به ذکر مصیبت خاندان اهل بیت علیهم السلام پرداخت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.