روند واردات واکسن کرونا تا زمانی که لازم باشد از سوی هلال احمر پیگیری می شود

محمدحسن قوسیان مقدم در گفت وگویی، در مورد روند واردات واکسن کرونا توسط جمعیت هلال احمر، اظهار داشت: تاکنون محموله های واکسن کرونا با در نظر گرفتن ادامه محموله ۲ میلیون دوز واکسن توسط هلال احمر به کشور وارد شده است که یک بخش آن روز پنج شنبه ۲۷ خرداد وارد شد، هلال احمر توانست ۴.۵ میلیون دوز واکسن کرونا وارد کند.

وی درباره ادامه روند واردات واکسن کرونا توسط هلال احمر تأکید کرد: انشاالله این روند ادامه یابد. میزان واردات و ادامه آن به میزان تولید داخل بستگی دارد و ما به دنبال وارد کردن واکسن تا زمانی که لازم باشد هستیم.

به گزارش چاپارنیوز، روز پنجشنبه (۲۷ خرداد) یک میلیون دوز واکسن از یک محموله ۲ میلیون دوزی وارد کشور شد که از زبان سخنگوی هلال احمر در مصاحبه ای به دو قسمت تقسیم شد، به شرح زیر : آخرین محموله واکسن کرونا خریداری شده و تحویل گرفته شده توسط جمعیت هلال احمر ۲ میلیون دوز است، اما به دلیل محدودیت های پرواز صبح پنجشنبه فقط یک میلیون دوز دریافت کردیم و بقیه محموله با پرواز دیگری از کشور مبدأ به ایران می رسد. بنابراین به دلیل محدودیت حمل بار، پرواز صبح روز پنجشنبه یک میلیون دوز واکسن به کشور رساند و بقیه محموله آماده است تا با پرواز دیگری به گمرکات ما تحویل شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.