رونالدو رکورد تاریخی خود را در دیدار با ساسولو ثبت کرد

به گزارش چاپارنیوز، کریستیانو رونالدو با گلزنی در دقیقه های آخر بازی دیدار یوونتوس و ساسولو یک رکورد تاریخی به نام خود به ثبت رساند. ستاره پرتغالی در وقت های اضافه نتیجه را ۳ بر یک به نفع سیاه وسفیدها کرد و توانست تعداد گل هایش را در بازی های رسمی به عدد ۷۵۹ برساند. مهاجم یوونتوس با رکورد جوزف بیکان، بهترین گلزن تاریخ فوتبال برابر شد. او این رکورد را تنها در ۴۹۵ بازی به نتیجه رساند اما بیکان پس از انجام ۱۰۳۷ دیدار ۷۵۹ گل را وارد دروازه حریفان کرد.

رونالدو برای شیر ها پنج گل و برای  شیاطین سرخ۱۱۸ بار گلزنی کرد. او با پیراهن رئال مادرید ۴۵۰ گل برای این تیم پرتغالی باشگاه اسپورتینگ ثبت کرد.رونالدو برای تیم ملی کشورش پرتغال ۱۰۲ بار گلزنی کرد و یکشنبه شب هشتاد و چهارمین گلش را با یوونتوس به حاصل رساند. مهاجم تیم تورینی به زودی از رکورد بیکان عبور خواهد کرد و بهترین گلزن تمام ادوارلقب میگیرد.

این ستاره پرتغالی دیشب در پانزدهمین فصل  یک رکورد دیگربرای بانوی پیر به نام خود ثبت کرد. او برای پانزدهمین فصل پیاپی حداقل ۱۵ گل را در یک فصل به ثمر رساند. بهترین آمار گلزنی مهاجم سابق رئال مادرید در فصل ۱۵-۲۰۱۴ به ثبت رسید که برای سفیدپوشان ۴۸ بار گلزنی کرد. او در فصل های ۱۱-۲۰۱۰ و ۱۲-۲۰۱۱ هم به ترتیب ۴۰ و ۴۶ گل به ثمر رساند. ستاره پرتغالی در فصل جاری تاکنون ۱۵ بار برای یوونتوس گلزنی کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.