رقابت های تکواندو قهرمانی جهان سال ۲۰۲۱ به دی ماه سال آینده موکول شد

به گزارش چاپارنیوز، اولین جلسه شورای اجرایی فدراسیون جهانی تکواندو در سال ۲۰۲۱ با تاکید بر بازگشت ایمن برای برگزاری رویدادها و رقابت های تکواندو قهرمانی جهان در سال ۲۰۲۱ برگزار شد.

در تقویم زمان‌بندی امسال دو رویداد بزرگ بازی های المپیک و پارالمپیک توکیو و قهرمانی جهان ۲۰۲۱ – ووشی وجود دارد که در این نشست در خصوص اهداف و حضور در المپیک توکیو و مسابقات کسب سهمیه المپیک قاره آسیا و اروپا تا ماه می (اردیبهشت) بحث و تبادل نظر شد.

با تصمیم شورای اجرایی فدراسیون جهانی تکواندو رقابت های قهرمانی جهان ۲۰۲۱ از مهر ماه به دی ماه سال آینده موکول شد و این مسابقات در همان کشور چین برگزار خواهد شد، رقابت های کسب سهمیه المپیک نیز در موعد مقرر برگزار می شود.

در این سال چندین رویداد افتتاحیه شامل مسابقات آزاد جهانی تکواندو زنان، چالش گرندپری فدراسیون جهانی تکواندو، رقابت های محلی فدراسیون جهانی تکواندو و نمایش مهارت های فوق العاده استعدادهای درخشان جهان برگزار می شود.

“دکتر چو” رییس فدراسیون جهانی تکواندو بیان کرد: شروع رقابت ها برای ورزشکاران، طرفداران و آینده ورزش تکواندو در اولویت قرار دارد اما با این حال ما باید اطمینان حاصل کنیم که برنامه های کاملی را برای برگزاری ایمن رویدادها در نظر گرفته‌ایم. در این زمینه عجله ای نداریم و از راهنمایی متخصصان بهره می‌بریم.

سلامت همه برای ما اهمیت فراوانی دارد و جا دارد از میزبانان و برنامه‌ریزان مسابقات برای هماهنگی‌های برگزاری ایمن تشکر کنم. امسال رویدادهای فوق العاده‌ای پیش‌رو داریم که بزرگترین آنها بازی‌های المپیک و پارالمپیک و قهرمانی جهان است؛ پس از آن رویدادهای هیجان انگیز و جدیدی را نیز در برنامه داریم. ما امید داریم که سال خوبی برای تکواندو رقم بخورد.

جلسه بعدی شورای فدراسیون جهانی تکواندو ۲۲ تا ۲۴ آوریل (۲ تا ۴ اردیبهشت‌ماه) به صورت حضوری و در سرایط قرنطینه برگزار خواهد شد و در صورتیکه شرایط برگزاری حضوری محقق نشود، ۲۱ آوریل (یکم اردیبهشت‌ماه) انجام می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.