تیم ملی فوتبال اسپانیا دومین تساوی در یورو ۲۰۲۰ را بدست آورد

به گزارش چاپارنیوز و به نقل از مارکا، تیم ملی فوتبال اسپانیا دومین تساوی پیاپی خود را در یورو ۲۰۲۰ به دست آورد. لاروخا که به مصاف لهستان رفت با تساوی یک بر یک متوقف شد تا با دو امتیاز در رده سوم جدول رده بندی این گروه قرار گیرد.

لوئیس انریکه بعد از دومین تساوی در یورو ۲۰۲۰ اظهار کرد: بسیار علاقه دارم که یک بار دیگر فیلم این بازی را نگاه کنم. بدون شک احساس خوبی از این تساوی ندارم. من تیم برتر میدان بودیم اما نه به اندازه‌ای که به پیروزی دست پیدا کنیم.

او افزود: لهستان با شجاعت و شهامت بازی کرد و به خوبی فشار آورد این درحالی بود که فرصت های زیادی هم به ما نداد. تلاش زیادی کردیم که پیروزی شویم. پیش‌بینی‌ام این بود که فرصت‌های زیادی را خلق کنیم اما این‌گونه نشد. با وجود آنکه با دو تساوی در رده سوم قرار داریم اما فرصت صدرنشینی را داریم و به تلاش خود ادامه می دهیم.

انریکه در انتها با توجه به دومین تساوی در یورو ۲۰۲۰ بیان کرد: ما اصلا در گروه آسانی قرار نداریم. وظیفه ما این است که در بازی پایانی اسلوواکی را شکست دهیم در غیر این صورت حذف می شویم. بازیکنان تلاش زیادی از خود نشان دادند. آنها دوست دارند که بازی به بازی بهتر شوند و به تیم کمک کنند که این بسیار خوب است. امیدوارم که تیم در دیدار بعدی بهترین نمایش را داشته باشد.

در این گروه سوئد با ۴ امتیاز در صدر قرار دارد. اسلوواکی با ۳ امتیاز دوم است و اسپانیا و لهستان هم به ترتیب با ۲ و ۱ امتیاز در رده های سوم و چهارم جای دارند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.