دعوای حقوقی النصر و پرسپولیس با طرفداری وکیل نیمار از النصری ها ادامه می یابد

به گزارش چاپار دعوای حقوقی النصر و پرسپولیس که قرار است نتیجه دیدار دو تیم در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا را تعیین کند، همچنان در جریان است و اخبار مختلف نشان دهنده این است که باشگاه عربستانی با تمام قوا برای پیروزی در این پرونده می‌جنگد.

با وجود اینکه ۲۳ روز از اعلام رای AFC درباره شکایت النصر از پرسپولیس می‌گذرد اما باشگاه عربستانی همچنان بیخیال موضوع نشده و این بار در جدیدترین اقدام خود شکایتش را به مراجع بالاتر از کمیته انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا ارائه کرده و با استخدام یک وکیل سرشناس و حاذق قصد ادامه دادن این دعوا را دارد.

چند روز قبل و در شرح تفصیلی حکم یا گراندز آمده بود که باشگاه ایرانی قبل از اتمام مهلت، قرارداد بازیکنان خود را ثبت کرده بود ولی النصری‌ها هنوز امیدوار به پیروزی در این پرونده هستند.

این بار النصری‌ها علاوه بر پرداخت هزینه دادرسی، چهار وکیل جدید هم استخدام کرده‌اند که در میان آن ها یک نام معروف هم دیده می‌شود؛ مارکوس موتا و لوکاس فریر.

مارکوس موتا، وکیل نیمار جونیور برزیلی است که در ماجرای جدایی او از بارسلونا و حضورش در پاری سن ژرمن نقش اصلی داشت.

لوکاس فریر اسپانیایی نیز از حقوق‌دان‌های مشهور در فوتبال دنیاست. او به همراه موتا در ماجرای تبرئه باشگاه منچسترسیتی از محرومیت نقل و انتقالاتی، نقش آفرینی کرد و توانست از این دعوی، برنده بیرون بیاید.

استخدام این دو وکیل معروف برای دعوای حقوقی النصر و پرسپولیس نشان دهنده جدیت النصری‌ها در پیروزی این ماجراست و احتمالا دستمزد زیادی هم به این دو نفر اختصاص داده‌اند.

حال باید دید جذب وکلای سرشناس بین المللی از طرف النصر عایدی برای این باشگاه در پرونده شکایت از پرسپولیس خواهد داشت و یا حکم نهایی که از استیناف بیرون می‌آید، بار دیگر حقانیت نماینده ایران را ثابت خواهد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.