ماجرای عجیب درگیری لفظی دیاباته و فکری بعد از شکست مقابل فولاد

یکی از حواشی عجیب بعد از شکست استقلال مقابل فولاد، درگیری لفظی دیاباته مهاجم تیم استقلال تهران با سرمربی این تیم بود که از دید دوربین‌ها دور ماند.

به گزارش چاپار، استقلال تهران در رقابت هفته دوم لیگ برتر مهمان فولاد خوزستان بود و با نتیجه دو بر یک برابر شاگردان جواد نکونام شکست خورد.

در دقایق پایانی این مسابقه اتفاقی عجیبی رخ داده که دور از چشم دوربین‌های تلویزیونی باقی ماند. این اتفاق به اندازه‌ای مهم است که می‌تواند سرنوشت این تیم را برای هفته‌های آینده مشخص کرده و تغییر دهد.

در دقایق پایانی بازی استقلال دو تعویض همزمان انجام داد؛ به این نحو که به گزارش سایت‌های مختلف شیخ دیاباته و متین کریم زاده دو بازیکنی بودند که به جای فرشید اسماعیلی و محمد دانشگر وارد زمین مسابقه شدند اما اینطور نیست.

به جای دیاباته که قرار بود وارد زمین مسابقه شود، بابک مرادی وارد زمین شد و همین مساله باعث نگرانی و ناراحتی مهاجم بلندقامت آبی پوشان شد. این طور به نظر می‌رسد او که از این مساله و پیش‌تر نیمکت نشینی در بازی دلخوری داشت، به محمود فکری اعتراض می‌کند.

اعتراض مهاجم استقلال به سرمربی تیم موجب شد تا فکری با دیاباته درگیری لفظی داشته باشد. هرچند با دخالت نیمکت نشینان این موضوع ختم به خیر شد اما مشخص است که اختلاف بین فکری و دیاباته موضوع نگران کننده‌ای است که مطمئنا به این تیم آسیب خواهد زد.

از این رو مهاجم آبی پوشان مجوز حضور در تمرینات را ندارد و باید به دلیل این درگیری لفظی دیاباته وی در کمیته انضباطی باشگاه حضور پیدا کند تا جلسه‌ای در این مورد تشکیل شود. دیاباته فصل گذشته به عنوان یک مهاجم بازیکن تاثیرگذار استقلال بوده و ماجرای عجیب او برای تیم و خودش دردسرساز شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.