درخواست جوکوویچ از طرفدارانش برای حمایت از داور

به گزارش چاپار نیوز و به نقل از پونتو دبریک؛ جوکوویچ تنیسور صربستانی از طرفدارانش درخواست حمایت از داور را داشت و اعلام کرد که  از لائورا کلارک، داور خطی که به او ضربه زد، پشتیبانی کنند.

تنیس اپن آمریکا درباره شرایط سلامتی داور خطی که به وسیله نواک جوکوویچ آسیب دیده بود، بیانیه ای منتشر نمود با این مضمون که، لائورا کلارک به وسیله پزشکان متخصص معاینه شد و مشکل حادی مشاهده نشد.

مرد شماره یک تنیس جهان، برای حمایت از داور در پیام هایی در توییتر اعلام کرد که می خواهد هوادارانش از کلارک حمایت کنند. این تنیسور صربستانی اعلام کرد: هواداران عزیز نوله، به خاطر پیام‌های محبت آمیزتان تشکر می‌کنم. لطفا داور خط را به یاد آورید که ضربه دید. او نیز به حمایت نیاز دارد. او هیچ کار بدی انجام نداد. از شما می‌خواهم در این لحظات از او حمایت کنید. ما در کنار هم قوی‌تر هستیم.

حمایت جوکوویچ از داور به دنبال این قضیه بود که، او طی دیدار مقابل پابلو کارنیو بعد از این که بازی را در ست اول با نتیجه ۶ بر ۵  واگذار کرد و با عصبانیت توپ را پرتاب نمود و توپ به داور برخورد کرد. این ضربه از سمت جوکوویچ غیرعمدی بود ولی طی این حادثه، مسئولین، این تنیسور صربستانی را از ادامه بازی های اپن آمریکا حذف کردند. تعدادی از هواداران تنیسور صربستانی بعد از این حادثه داور را مورد حمله قرار دادند و او را تهدید به مرگ کردند. آن ها می گفتند که داور در مورد این موضوع غلو کرده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.