با سرور مجازی بورس در صف خرید سهام همیشه اول باشید

0 34

امروزه بورس یکی از بازارهای مهم برای تجارت و خرید و فروش محسوب می‌شود و بنابراین سرور مجازی بورس و اول بودن در صف خرید سهام به یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های کاربران این صحنه تبدیل شده ‌است.

اینترنت و فضای مجازی، زندگی روزمره انسان‌ها را به شدت دستخوش تغییراتی اساسی کرده؛ به نحوی که دنیای کسب و کار و بازار هم متاثر از آن است. موفقیت در دنیای بورس به سرعت بالایی نیاز دارد و این سرعت را امروزه سرور مجازی بورس تامین می‌کند.

سرور مجازی بورس چیست؟

همان طور که می‌دانید، کلیه خریداران سهام در بازار بورس به دنبال دریافت سود هرچه بیشتر از خرید در بازار هستند که با فروش به موقع سهام محقق می‌شود. برای رشد و ترقی در هر بازاری به ابزارهای خاصی نیاز است. یکی از ابزارهای بسیار کاربردی در این بازار برای سهام داران، سرور مجازی بورس است.

سرور مجازی بورس بستر مناسبی برای فعالان بازار بورس ایجاد کرده تا با اجرای نرم افزارهای تحلیل بازار به طور ۲۴ ساعته خرید و فروش خود را انجام دهند.

در واقع سرور بورس یا همان vps یک کامپیوتر متصل به شاهراه اینترنتی کشور است. شما می توانید با نصب و راه اندازی این سرور روی لپ تاپ و یا گوشی‌های اندروید خود از طریق نرم افزارREMOTE DESKTOP به این سرور اصلی متصل شده و به راحتی با وسیله شخصی خود معاملات بورسی‌تان را در بازار انجام دهید.

خرید سرور مجازی بورس چه مزایایی دارد؟

به جرات می‌توان گفت که بعد از انقلاب تکنولوژیک، آنچه برای انسان‌ها در اولویت قرار گرفت، سرعت بوده است. با قدم گذاشتن به این زمان آنچه بیشتر از گذشته مطرح شده و جایگاه بزرگی یافته، اینترنت و فضای مجازی ‌است.

بازار خرید و فروش و بالاخص بازار بورس خود زاییده دنیای جدید و ماحصل تغییرات جدید است و بنابراین دستخوش مسئله سرعت قرار گرفته است.

بدون شک شما و تمام سهامداران بازار بورس که رقیب شما محسوب می‌شوند، به دنبال کسب بیشترین سود در کمترین زمان‌ها هستید. برای رسیدن به این هدف علاوه بر مهارت، دانایی و مدیریت در خرید و فروش، به سرعت بالایی برای اتصال هرچه سریعتر به بازار نیاز است.

سرور مجازی بورس این امکان مهم و پرکاربرد را برای شما فراهم کرده است. شما با خرید سرور بورس می‌توانید ۲۴ ساعته، بدون وقفه، بدون نیاز به اینترنت خانگی، سرعت سرخطی در بورس را بالا ببرید و با پیشی گرفتن از سهامداران دیگر، در ردیف‌های اول صف خرید سهام باشید و سپس با انجام درست و به موقع معاملات خود، بیشترین سود ممکن را به دست آورید.

سرخطی در بورس به چه معناست؟

در واقع هنگامی که قصد خرید و یا فروش سهام خاص و معتبری را دارید، صدها و گاهی هزاران نفر مانند شما وجود دارند که قصد خرید و یا فروش همان سهام را دارند.

در این مواقع چیزی که شما را بیش از دیگر کاربران در صف‌های خرید، قبل از گشایش بازار در اولین ساعات کاری معاملات قرار می‌دهد، سرعت در ارسال سفارشات برای خرید و یا فروش است. در لحظات اولیه ساعت کاری بورس در کسری از ثانیه هزاران سفارش ارسال می‌شود.

اگر می‌خواهید شما هم یکی از آن هزاران کاربر باشید و در جایگاه مناسبی برای ثبت سفارش خود قرار بگیرید، باید کارگزاری داشته باشید که هسته مناسبی داشته باشد و با اتصال به سازمان بتواند سفارش شما را به موقع ارسال کند. تا در بازار، به اصطلاح فعالان بازار سهام، سرخطی در بورس زده باشید.

اما در ایران بسیاری از کاربران به دلیل سرعت پایین اینترنت با مشکل مواجه می‌شوند. شما می‌توانید با خرید سرور مجازی بورس با پینگ پایین و سرعت بالا در صف اول خرید باشید و بهترین سرخطی در بورس را در دوران فعالیت خود در بازار تجربه و سود مورد نظر خود را کسب کنید.

از کجا سرور مجازی بورس بگیرم؟

موقع خرید سرور مجازی بورس باید چند نکته مهم را مدنظر قرار دهید. سرور شما، باید دارای پینگ پایین و سرعت دانلود بالا باشد. پلان‌های سرورمجازی بورس دایرکت فا تماما دارای پینگ کمتر از ۱ میلی ثانیه با سرعت دانلود بالا هستند.

همچنین با خرید هر کدام از این پلان‌ها تا ۱۰ دقیقه بعد از خرید، سرور به شما تحویل داده می‌شود. برای نصب و راه‌اندازی سرور می‌توانید با تیم تخصصی وب سایت دایرکت فا تماس داشته باشید. کارشناسان این وب سایت تا هنگام اطمینان از اتصال‌تان به سرور خریداری شده شما را همراهی می‌کنند.

بعد از ۳۰ ثانیه سرور فعال شده و شما می‌توانید به سرور مجازی خود دسترسی داشته باشید. همچنین خدمات پشتیبانی پس از فروش وب سایت دایرکت فا نیز همچنان یاری رسان شما خواهد بود.

دایرکت فا پرقدرترین سرورها را با اینترنت نامحدود و پرسرعت برای کاربران خود ارائه می‌کند؛ چرا که برای هر کدام از کاربران خود پورت اختصاصی قرار داده و شما با هیچکس مشترکا از یک پورت استفاده نمی‌کنید.

با خرید سرور مجازی بورس از وب سایت دایرکت فا می‌توانید مطمئن باشید که با داشتن بالاترین سرعت در تمام ۲۴ ساعت و همچنین درایت و مهارت در بازار؛ می‌توانید در صف اول خرید بازار بورس قرار بگیرید و با بهترین و رضایت‌بخش ترین سرخطی در بورس، لذت تجارت در بازار جهانی بورس را تجربه کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.