رییس صداوسیما: خدمتگزار بی طرفانه نامزدهای عزیز و مردم در انتخابات هستیم

به گزارش چاپارنیوز، عبدالعلی علی‌عسکری، رئیس سازمان صداوسیما در مراسم قرعه‌کشی برنامه های انتخاباتی نامزدهای ریاست‌جمهوری که زنده از تلویزیون پخش شد، در سخنانی به صورت خدمتگزار بی طرفانه و با اشاره به سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری عنوان کرد: مردم ایران هستند که ریل‌گذاری و تصمیم اساسی برای اداره کشور را انجام می‌دهند، از دوره امام(ره) و همچنین سه دهه حضور مقام معظم رهبری اینگونه بوده است. امروز که در سیزدهمین دوره هستیم، امیدواریم که این دوره جشنواره عظیم ملی باشد. مدل جدیدی که پس از انقلاب خلق شد یعنی جمهوری اسلامی هم اسلامیت است و هم جمهوریت که خود این عصر جدید را رقم زد. دوره‌ای که ملت‌ها می‌توانند در مقابل طمع‌ورزی‌ها بایستند.

او اضافه کرد: ما همیشه در معرض کینه‌ورزی‌های دشمنان بوده‌ایم، از همان ابتدای انقلاب تا زمانی که به جنگ تحمیلی ختم شد اما زمانی که دشمنان ما متوجه شدند که با ملت ما با این سلحشوری، مقاومت و شهیدپروری نمی‌توانند جنگ نظامی کنند به جنگ نرم پناه آوردند.

رئیس سازمان صداوسیما در بخشی از سخنانش با توجه به خدمتگزار بی طرفانه ادامه داد: دشمنان ما با بزرگنمایی ضعف‌ها، فتنه‌گری‌ها برای مأیوس‌سازی ملت ایران گام برداشتند و در انتخابات اخیر نیز اوج فتنه و جنگ نرمشان را برای سرد کردن ملت ایران به کار می‌برند اما ملت ما اقتدار خودشان را نشان داده‌اند.

علی‌عسکری در انتهای سخنانش با یادآوری جملاتی از مقام معظم رهبری که پیشتر در گفت‌وگو با دانشجویان داشتند، بیان کرد: خوب است یادی کنیم از جملات مقام معظم رهبری در گفت‌وگو با دانشجویان. ایشان فرمودند، مشکلات در تمام دنیا هست، در کشور ما هم هست. ایشان فرمودند ما برای اینکه آینده بهتری را رقم بزنیم باید دولتی روی کار بیاید که تحول‌خواه باشد. اصل بر این است که تحول باشد اما تحولی که به سمت اهداف انقلاب و منافع ملت ایران باشد. کسی که روی کار می‌آید باید از جوانان استفاده کند چراکه جوانان اهل شجاعت و به دنبال یافتن راه‌های جدید هستند. کسی که روی کار می‌آید اگر بتواند از جوانان نخبه استفاده کند می‌تواند بسیاری از مشکلات را حل کند و آینده را بهتر رقم بزند. این خواست رهبری است که باید انقلابی عمل کنیم و امیدواریم این اتفاق بیفتد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.