استقلال با لیگ قهرمانان آسیا خداحافظی کرد

در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا ، شاگردان مجید نامجو مطلق بازی را به حریف خود تیم پاختاکور واگذار کردند و بدین ترتیب استقلال حذف شد. به گزارش چاپار نیوز؛ در جریان مرحله یک هشتم نهایی بازی های لیگ قهرمانان آسیا دو تیم استقلال و پاختاکور ازبکستان به مصاف هم رفتند که متاسفانه این بازی با شکست دو بر یک استقلال به پایان رسید و آبی پوشان از ادامه حضور در بازی های آسیا بازماندند.

در دقیقه ۳۱ بازی، علی کریمی برای تیم استقلال گلزنی کرد و نتیجه یک بر صفر به سود آبی پوشان بود.در دقیقه ۴۳ بازی، پاختاکور بعد از تلاش های متمادی به گل رسید و بازی با تساوی به پایان رسید. نیمه دوم بازی هم با گل زودهنگام پاختاکور که در نتیجه اشتباه مدافعان استقلال بود، تیم ازبکستانی را پیش انداخت.

در نهایت با مدیریت خوب بازی توسط پاختاکور، بازی با نتیجه دو بر یک به پایان رسید و تیم پاختاکور توانست با شکست استقلال به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کند.

ترکیب تیم استقلال: سید حسین حسینی، روزبه چشمی، عارف غلامی، میلاد زکی پور، محمد دانشگر، علی کریمی، مسعود ریگی، فرشید اسماعیلی، ارسلان مطهری، مهدی قایدی و شیخ دیاباته.

ترکیب تیم پاختکور: الدوربک سویونوف، فرخ سایفی اف، ایگور کریمتس، آنزور اسماعیل اف، خوجی اکبر علی جانف، عادل جان خاموربکوف،سردار سابیر خودجائف، داستونبک خامداموف، جلال الدین ماشاریپوف، ارن دردیوک، دراگان چران.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.