واکنش خبرنگار عربستانی درباره جدایی بشار رسن از پرسپولیس

0 10

خبرنگار عربستانی درباره جدایی بشار رسن به وی توصیه کرد که در صورت جدایی از پرسپولیس فقط در لیگ عربستان بازی کند.

به گزارش چاپار بشار رسن یکی از بازیکنان کلیدی و تاثیرگذار قرمزپوشان به شمار می‌رود و سهم به‌سزایی در موفقیت‌های اخیر این تیم داشته است.

با وجود اینکه بشار رسن چند هفته قبل قرارداد خود را با پرسپولیس تمدید کرده؛ اما درخشش این بازیکن عراقی در لیگ قهرمانان آسیا تیم‌های قطری را به جذب او علاقمند کرده و از سویی خود او هم وسوسه شده است.

سعد الحارثی خبرنگار و کارشناس سرشناس عربستانی که ظاهرا خبر جدایی بشار رسن از پرسپولیس و پیوستن او به لیگ قطر را شنیده است، توصیه ای به این بازیکن کرد.

خبرنگار عربستانی درباره جدایی بشار رسن گفت: «پیام من به بازیکن خلاق پرسپولیس، بشار رسن این است که اگر تصمیم گرفت در خلیج (فارس) بازی کند، باید فقط در لیگ عربستان بازی کند. به نظرم لیگ ایران می‌تواند از نظر سطح بالای بازی‌ها و استقبال زیاد تماشاگران با لیگ عربستان رقابت کند. پیوستن بشار رسن به هر لیگ عربی به غیر از لیگ عربستان یک نقطه سیاه در کارنامه او خواهد بود.»

این خبرنگار عربستانی که علاقه زیادی به بشار رسن دارد، پیش از این هم این بازیکن عراقی را ستایش و تاکید کرده بود که بشار بهترین بازیکن لیگ قهرمانان آسیا در فصل جاری بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.