حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه / شلیک موشک به تل آویو

به گزارش چاپار نیوز و به نقل از عربی ۲۱، صبح روز یکشنبه، بالگردها و تانک های ارتش رژیم صهیونیستی به پایگاه های مقاومت فلسطین در نوار غزه حمله کردند.

بنابر گزارشات واصله منابع محلی اظهار کردند که بالگردهای رژیم صهیونیستی مناطقی در بخش شرقی شهر رفح، در جنوب نوار غزه را به وسیله ۴ موشک بمباران نمودند.

ارتش صهیونیستی علی رغم بمباران رفح، تانک های خود را به یک مرکز مشاهدات میدانی در محله الزیتون در شهر غزه و دو مرکز رصد در شهرهای جبالیا و بیت حانون فرستاده و این مناطق را مورد حمله تانک ها قرار دادند.

لازم به ذکر است که خوشبختانه تاکنون گزارشی از تلفات جانی از این حملات بدست نیامده است.

بمباران رژیم صهیونستی ساعاتی پس از این مورد انجام گرفت که این رژیم اعلام کرد که دو موشک از نوار غزه به سمت مناطقی در اراضی اشغالی شلیک شده است.

سخنگوی ارتش اسرائیل در رابطه با حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه عنوان کرد: هواپیماهای جنگی ، هلی کوپترها و تانک های ارتش در واکنش به شلیک موشک در طول شب از نوار غزه ، به زیرساخت ها و پایگاه های متعلق به حماس در نوار غزه یورش بردند.

پیش از این، ارتش اسرائیل طی پیامی در توئیتر نوشت: دو موشک شلیک شده از نوار غزه را رصد کرده است.

رسانه های صهیونیستی نیز در این خصوص گزارش کردند که یکی از موشک ها در محله های جنوبی شهر تل آویو فرود آمد.

این در حالی است که بنابر اعلام منابع محلی، صدای انفجار و فعال شدن آژیر حمله موشکی در عسقلان و دیگر شهرک های نزدیک نوار غزه به گوش می رسد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.