طرح های فرهنگی مصباح موجب انگیزه و ارتقاء توان رزمی یگان

به گزارش چاپارنیوز، حجت الاسلام والمسلمین عباس محمدحسنی ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ایام الله مبارک دهه فجر و همچنین با اشاره به موفقیت چشمگیر نیروی پدافند هوایی در رزمایش اخیر پهپادی عنوان کرد: به حمدالله برابر بررسی آماری صورت گرفته در شورای عالی تعالی معنوی آثار و برکات اجرایی شدن طرح های فرهنگی مصباح موجب افزایش روحیه معنوی، بصیرتی و سیاسی کارکنان پایور و وظیفه و همچنین خانواده و فرزندان نیروی همیشه بیدار و غیور پدافند هوایی شده است که نتایج به دست آمده در بسیاری از حوزه‌ها و شاخص های معنوی و بصیرتی بالا رفته و بعضی چالش‌های موجود هم بسیار کاهش یافته است .
رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با اشاره به استقبال جامعه هدف از طرح های فرهنگی تاکید کرد: خداخواهی کارکنان و فرزندان ارتشی غیور نشان دهنده این است که ارتش جمهوری اسلامی ایران، ارتشی انقلابی و معنویت محور است.
حجت الاسلام و المسلمین محمد حسنی با اشاره به حمایت های همه جانبه مادی و معنوی سامانه فرماندهی در برگزاری و هر چه بهتر اجرا شدن این طرح بیان کرد : طرح های مصباح پاسخگوی نیازهای معنوی و فطری کارکنان است و موجبات افزایش انگیزه و ارتقاء توان رزمی یگان را در پی دارد.
وی با تاکید بر ضرورت استمرار اجرای این طرح‌ تصریح کرد: نه برای مدت و زمان محدود بلکه برای دراز مدت تهیه شده است از این رو همچنان استمرارخواهد داشت.
رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: فلسفه پیدایش طرح های فرهنگی مصباح مقابله با جنگ نرم دشمن است بنابر این تا جنگ نرم دشمن هست طرح های فرهنگی مصباح هم ادامه خواهد داشت، چرا که طرح های فرهنگی مصباح اثربخش ترین پاد زهر علیه جنگ نرم دشمن به شمار می رود.
درانتهای این مراسم از فرماندهان، روسا و مسئولان منتخب در راستای اجرای عملکرد و اثربخشی این طرح تجلیل شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.