حامد لک یکی نامزدها برای جایگاه بهترین دروازه بان لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰

0 7
به گزارش سایت خبرگزاری چاپار نیوز، پس از اتمام لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب، کنفدراسیون فوتبال آسیا قصد دارد تیم منتخب این فصل از رقابت ها را برگزیند و به همین دلیل پست های مختلفی همچون بهترین دروازه بان ، بهترین مهاجم و … را برای برگزیدن تیم منتخب فصل انتخاب کرده و از کابران خود تقاضا کرده است تا به تیم منتخب مد نظرشان رای بدهند.

در بین نظر سنجی ها نام حامد لک دروازه بان پرسپولیس نیز در بین نامزدهای بهترین دورازه بان فصل به چشم می خورد. تصور می شد تیم پرسپولیس پس از علیرضا بیرانوند، دروازه بان و ستاره تیم ملی فوتبال ایران به بلژیک، دروازه بان خوبی پیدا نکند، اما عملکرد حامد لک جایگزین او به گونه ای بوده است که پرسپولیس در جریان بازی در لیگ قهرمانان گل نخورد.

این دروازه بان ۲۹ ساله در هفت مسابقه فقط دو گل دریافت کرد که هر دو گل از روی نقطه پنالتی بود. بخش بزرگی از موفقیت پرسپولیس را در راه صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ را می توان به خاطر وجود حامد لک به عنوان دروازه بان این تیم دانست. او در نیمه نهایی مقابل النصر عربستان سعودی توانست به خوبی بدرخشد و با یک مهار بزرگ در ضربات پنالتی، مایکون را ناکام گذاشت و سرخپوشان را به فینال رساند.

دیگر نامزدهای بهترین دروازه بان ۲۰۲۰ آسیا:

برد جونز (النصر)

کاسیو (التعاون)

ماجد ناصر (شباب الاهلی)

سعد الشیب (السد)

پیش بینی می شود مانند دیگر نظرسنجی های سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا که بازیکنان تیم های ایرانی با رای تعداد زیادی از کابران ایرانی انتخاب می شوند، در این بخش نیز حامد لک بتواند لقب بهترین دروازه بان لیگ قهرمانان آسیا  را از آن خود کند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.