جمشید هاشم‌ پور گواهی نامه درجه یک هنری دریافت کرد

0 5

به گزارش چاپار نیوز، به نقل از مهر، سیدمحمد طباطبائی نماینده وزیر و دبیر شورای ارزشیابی هنرمندان، نویسندگان و شاعران کشور و نماینده وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در منزل جمشید هاشم‌ پور حاضر شد و گواهینامه درجه یک هنری را به او اعطا کرد.

طباطبایی در زمان اعطای گواهینامه درجه یک هنری به  جمشید هاشم‌ پور بیان کرد: جمشید هاشم‌پور را اگرچه خیلی‌ها در نگاه اول با فیلم‌های قهرمان محوری که ایشان نقش قهرمان را در آن‌ها داشته‌اند به یاد می‌آورند اما اهالی و کارشناسان حوزه سینما تایید می‌کنند که او در ژانرهای گوناگون درخشیده است.

او گفت: همکاری با کارگردان مهمی همچون زنده‌یاد رسول ملاقلی‌پور در ۵ فیلم نشان از میزان اعتماد به این بازیگر است. بازی ایشان در دو فیلم «هیوا» و «قارچ سمی» هیچ وقت فراموش نمی‌شود.

دبیر شورای ارزشیابی هنرمندان توضیح داد: برای جمشید هاشم‌پور فرقی نمی‌کند در یک فیلم نقش قهرمان داشته باشد یا یک نقش فرعی، برای او بازی خوب و صحیح ارائه کردن مهم است چنان که می‌توانیم فیلم‌هایی را نام ببریم که نقش اصلی نداشته اما حضورش ماندگار شده است.

گواهینامه درجه یک هنری در رشته بازیگری سینما از طرف شورای ارزشیابی هنرمندان، نویسندگان و شاعران کشور به جمشید هاشم پور داده شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.