درآمد ۸۰۰ میلیونی در کرج در یک شب بخاطر محدودیت های تردد

حمدالله رحمتی پور در گفت‌وگویی اظهارداشت: از اول آذر شاهد اعمال محدودیت های تردد به دلیل شدت یافتن بیماری کرونا از ساعت ۹ شب تا چهار صبح هستیم که طی امروز و فردا به خاطر جلوگیری از دورهمی‌های شب یلدا به هشت شب تا چهار صبح تغییر می‌کند.

او ادامه داد: طی سه هفته ابتدایی آذرماه همکاری مردم برای رعایت محدودیت‌های تردد ابلاغ شده خوب بود ولی در هفته چهارم باز شاهد افزایش ترددها در ساعات منع تردد بودیم.

این مقام مسئول تاکید کرد: طی سه هفته اول آذرماه به علت محدودیت های کرونایی میزان تردد خودروها از ساعت ۹ شب تا چهار صبح در مقایسه با ماه‌های قبل ۸۰ درصد کاهش داشته است.

رحمتی پور ادامه داد: برای اینکه مردم ملزم به رعایت محدودیت های تردد شوند، پلیس اقدامات سختگیرانه ای انجام می‌دهند و علاوه بر جریمه متخلفان از طریق دوربین‌های مستقر در سطح شهر، عوامل پلیس هم این افراد را جریمه می‌کنند.

وی افزود: بر این اساس در ساعات منع ترددی دیشب حدود ۴۰۰۰ راننده متخلف در کرج اعمال قانون شده و هر یک ۲۰۰ هزار تومان جریمه شده‌اند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کرج توضیح داد: خودروهای کادر بهداشت و درمان، ناوگان عمومی و افرادی که شب کار هستند از اعمال قانون و جریمه معاف هستند به شرطی که اسامی آنها از طریق محل کارشان به فرمانداری ارائه شده باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.