رافت: جدایی بازیکنان پرسپولیس روی عملکرد این تیم تاثیر گذاشته است

رافت در مصاحبه ای، در مورد تساوی پرسپولیس و استقلال و جدایی بازیکنان پرسپولیس اظهار داشت: ما شاهد یک مسابقه با کیفیت بودیم اما پرسپولیس کیفیت بهتری ارائه داد. درست است که پرسپولیس در دقیقه ۲ گل خورد اما در ادامه کل مسابقه در اختیار پرسپولیس بود و استقلال سعی کرد از دروازه خود محافظت کند. استقلال در نیمه اول توانست از دروازه خود دفاع کند اما در نیمه دوم شرایط تغییر کرد و پرسپولیس توانست به گل برسد.

وی افزود: پرسپولیس در نیمه دوم یک گل توسط مهدی عبدی به ثمر رساند و در تمام مدت به حملات خود ادامه داد تا گل های بیشتری به ثمر برساند.این تیم در نیمه دوم موقعیت های خوبی برای گلزنی داشت اما متأسفانه به گل نرسیدند و فقط یکی از موقعیت ها به گل تبدیل شد. اگر بازیکنان از فرصت ها استفاده می کردند می توانستند گل های بیشتری به ثمر برسانند اما این اتفاق نیفتاد و در پایان به دلیل عدم تمرکز مدافعان ، استقلال توانست به گل برسد و پرسپولیس با تساوی بازی را تغییر داد.

رأفت درباره گلی که پرسپولیس در دقایق ابتدایی بازی دریافت کرد نیز گفت: داربی حساس است و این باعث استرس بازیکنان می شود. در نتیجه ، گاهی تمرکز از بین می رود و بازیکنان اشتباه می کنند. کیفیت بازی مهم بود ، بسیار خوب بود و گلهای زده شده نشان از کیفیت بازی داشت.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا پرسپولیس در خط میانه توانست در جنگ هافبک ها پیروز شود ، گفت: می توانید بگویید پرسپولیس در خط میانی خود برتری خوبی داشت و در جنگ هافبک پیروز شد. اگر توجه کنید ، احمد نوراللهی و میلاد سرلک به عنوان هافبک تیم می دانستند که چگونه میانه میدان را به خوبی کنترل کنند و از طرف دیگر موقعیت های گلزنی ایجاد کنند. اگر احمد نوراللهی می توانست از موقعیت های خود استفاده کند ، بازی ۳ بر ۱ می شد و پرسپولیس می توانست برنده بازی باشد.

وی در بخشی دیگر از صحبت های خود به حضور دیاباته در زمین اشاره کرد و گفت: دیاباته بازیکن بسیار خوبی است و آقای فکری با آمدنش می خواست فشار روی خط دفاع پرسپولیس را افزایش دهد اما موفق نشد. این امر همچنین به پرسپولیس کمک کرد تا بهتر از حریف باشد و گلزنی کند. در بین دو نیمه گل محمدی می دانست چگونه تغییرات را به خوبی انجام دهد تا پرسپولیس بهتر از حریف بازی کند. نکته مهم این بود که بازیکنان باید تا آخرین لحظه بدانند تا سعی کنند از پیروزی خود محافظت کنند.

وی در پایان درباره عملکرد یحیی گل محمدی در پرسپولیس و جدایی بازیکنان نیز گفت: دست گل محمدی در پرسپولیس خالی است. جدایی بازیکنان واقعاً عملکرد تیم را تحت تأثیر قرار داده است. ما باید از او حمایت کنیم زیرا قطعاً اولین فرصت شکست دادن تیم با جذب برخی از بازیکنان در نیم فصل است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.