مهلت ثبت نام دوره‌ های علمی کاربردی تا ۱۶ مهر تمدید شد

0 19

مهلت ثبت نام دوره های علمی کاربردی از جمله مهندسی فناوری و کارشناسی حرفه‌ای و همچنین پذیرش در دوره‌ های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای دانشگاه جامع علمی کاربردی، مجددا تا ۱۶ مهر امسال تمدید شد.

طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور و براساس اطلاعیه ۱۱ شهریور ۹۹ و انتشار دفترچه راهنمای پذیرش دوره‌ مهندسی فناوری و دوره کارشناسی حرفه‌ای ناپیوسته نظام آموزش مهارتی دانشگاه جامع علمی-کاربردی مهرماه سال ۱۳۹۹ و همچنین اطلاعیه ۱۸ شهریور ۹۹ مبنی بر اعلام رشته‌های جدید و اصلاحات دفترچه راهنما، فرصت ثبت نام مجددا تمدید شده است.

به دنبال اطلاعیه ۱۰ شهریور ۹۹ به منظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای متقاضیانی که تا ۲۷ شهریور ۹۹ برای ثبت نام دوره‌ های علمی کاربردی اقدام نکرده‌اند، ترتیبی درنظر گرفته شده که علاقه‌مندان بتوانند تا پایان روز چهارشنبه ۱۶ مهر ماه سال جاری ثبت‌نام و انتخاب رشته خود را انجام دهند. ضروری است که همه متقاضیان تا پایان مهلت مذکور، پس از مطالعه دقیق دفترچه راهنمای مربوط و مندرجات اطلاعیه ۱۸ شهریور به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و نسبت به ثبت ‌نام اقدام کنند.

علاوه بر این متقضیانی که پیش از این ثبت نام و انتخاب رشته کرده‌اند، می‌توانند در صورت تمایل تا ۱۶ مهر ماه ۹۹ کدرشته‌های انتخابی خود را مشاهده و ویراییش کنند. براین اساس مهلت ثبت نام دوره‌ های کاردانی فنی و دوره کاردانی حرفه‌ای ناپیوسته نظام آموزش مهارتی این دانشگاه‌های جامع در مهرماه ۱۳۹۹ تمدید شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.