تعطیلی تهران به دلیل کرونا / کدام مشاغل باید تعطیل شوند؟

به گزارش چاپار نیوز، فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در شهر تهران، درخواست تعطیلی یک هفته‌ای برخی مشاغل تهران به دلیل کنترل کرونا در پایتخت را داشت.

دکتر علیرضا زالی طی نامه‌ای به دکتر انوشیروان محسنی بندپی استاندار تهران درخواست اخذ تصمیمات قاطع مبنی بر اعمال محدودیت و تعطیلی یک هفته‌ای یا اعمال محدودیت در دانشگاه‌ها، مدارس، مدارس شبانه روزی، حوزه های علمیه، عدم برگزاری نمازجمعه، آموزشگاه‌های فنی و حرفه ای، زبانسراها و سایر آموزشگاه‌ها و کتابخانه‌ها، مساجد و مصلی‌ها، سینما، تئاتر و مراکر مشابه و موزه و باغ موزه‌ها از جمله این اماکن به دلیل قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا را داشت.

وی بر تعطیلی آرایشگاه‌های زنانه و سالن‌های زیبایی، عدم برگزاری هر گونه مراسم اجتماعی، فرهنگی، مذهبی و همایش‌ها، تعطیلی باشگاه‌های ورزشی و خصوصا ورزش‌های پربرخورد از جمله کشتی، کاراته، جودو و موارد مشابه هم تاکید کرد.

کافه، قهوه‌خانه و چایخانه‌ها، باغ وحش و شهربازی‌ها، مراکز تفریحی آبی، استخرهای سرپوشیده و باشگاه‌های بدنسازی هم جزو موارد درخواست زالی برای تعطیلی بودند.

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، بیان کرد: بدیهی است با تحلیل شرایط موجود و وضعیت این بیماری در سطح استان، استمرار اعمال محدودیت و تعطیلی مراکز متعاقبا اعلام خواهد شد.

 این ها را هم ببینید

تعطیلی جلسه شورای شهر به دلیل کرونا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.