بازار طلا و جواهر تهران به تعطیلی دو هفته ای کرونا می پیوندد

به گزارش چاپار نیوز و بر طبق مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا در رابطه با تعطیلی دو هفته ای مشاغل غیرضروری در تهران، رئیس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به این مورد که بازار طلا و کلیه واحدهای صنفی اتحادیه طلا و جواهر تهران هم شامل این محدودیت خواهند بود، عنوان کرد: از روز شنبه مورخ اول آذر ماه، صنف ما نیز به مدت ۱۵ روز تعطیل خواهد بود.

ابراهیم محمدولی در خصوص تعطیلی بازار طلا و جواهر تهران اعلام کرد: درپی گسترش ویروس کرونا، افزایش شمار مبتلایان و تلفات ناشی از این ویروس، ستاد ملی مبارزه با کرونا تصمیم بر تعطیلی دو هفته ای اصناف غیرضروری را اتخاذ کرد؛ لذا طبق ابلاغ فرمانداری و اتاق اصناف تهران، کلیه واحدهای صنف طلا و جواهر تهران از روز شنبه اول آذرماه به مدت ۱۵ روز تعطیل خواهند بود.

رئیس اتحادیه طلا و جواهرتهران با توجه به اعلام این اتحادیه، خاطر نشان کرد: براین اساس کلیه واحدهای صنفی این اتحادیه اعم از واحدهای فروشنده طلا، جواهر، نقره و سکه که در خیابان ها و مجتمع های تجاری و حتی بازار تهران فعالیت دارند، ملزم به تعطیلی هستند.

وی همچنین ضمن مهم دانستن این برهه زمانی برای سلامتی مردم گفت: در موقعیت کنونی که آمار مبتلایان و بیماران کرونا در حال افزایش است، باید کلیه آحاد ملت از جمله اصناف همکاری لازم را برای کاهش تلفات و ریشه کن شدن این ویروس به کار بندند. بنده نیز از همه اصناف به ویژه همکاران این صنف که با شکیبایی به مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا اهتمام می ورزند، تشکر دارم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.