تصمیمات جدید دولت برای کنترل بازار به چه صورت خواهد بود؟

به گزارش چاپار نیوز، محمد باقر قالیباف، رییس مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که مسائل اقتصادی مربوط به روند توزیع و تامین کالاها و تعیین قیمت ها در جلسه غیرعلنی مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار گرفته و دولت تصمیمات جدید برای کنترل بازار خواهد گرفت.

محمد باقر قالیباف در ابتدای جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی ضمن یادآوری جلسه غیرعلنی امروز صبح نمایندگان در رابطه با تصمیمات جدید دولت برای کنترل بازار اظهار کرد: از ساعت ۸:۱۵ امروز صبح جلسه ای داشتیم که تا همین لحظه به طول انجامید. موضوعات مربوط به مسائل اقتصادی با اولویت حوزه وزارت صنعت، معدن و تجارت در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت. از جمله مسائلی که مورد بررسی قرار گرفت در حوزه قیمت ها، توزیع کالاها و تامین کالاها بود.

وی افزود: همچنین در حوزه مسائل مربوط به بازار فولاد و شرکت های فولادی در بورس توافقات خوبی صورت گرفت. ان‌شاء‌الله در فرصتی مناسب توضیحاتی در این زمینه خواهیم داد.

رییس مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: همچنین‌ برای تامین کالاها و تهاتر کالا در اصلاح روند صادرات و واردات و تامین ارز نیز تصمیمات جدیدی اتخاذ شد.

دکتر قالیباف در ادامه با تاکید بر جلسات مجلس شورای اسلامی با وزرای اقتصادی گفت: مطمئن هستیم پیرو این جلسات شاهد تثبیت در بازار بورس و ادامه روند کاهشی قیمت دلار خواهیم بود. ان‌شاء‌الله در فرصت مناسب توضیحات بیشتری خواهیم داد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.