تست کرونای ترامپ و همسرش مثبت اعلام شد/ سقوط بازار بورس آمریکا

0 20

به دنبال مبتلا شدن دستیار رئیس جمهور آمریکا به کرونا، تست کرونای ترامپ و همسرش نیز مثبت اعلام شد. دونالد ترامپ به همراه همسرش نیز از مثبت شدن آزمایش‌شان خبر دادند و وارد قرنطینه شده‌اند.

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در مصاحبه خود با فاکس نیوز پیش از اعلام نتیجه آزمایش کرونای خود گفته بود: «تست کرونای هوپ هیکز، دستیار ارشد من مثبت شد. او سخت کار می‌کند. او ماسک به صورت دارد؛ با این حال تستش مثبت شده است. من و همسرم هم تست داده‌ایم و منتظر جواب آزمایش هستیم.»

ترامپ بعدا در صفحه توئیتر خود اعلام کرد که وی و همسرش تا زمانی که نتیجه تست کرونا بیاید، در قرنطینه می‌مانند.

ترامپ در این توئیت نوشت: «هوپ هیکز که سخت و بدون هیچ استراحتی کار می‌کند، تست کرونا داد و نتیجه، مثبت بود. این وحشتناک است! من و بانوی نخست نیز منتظر جواب تست هستیم و تا زمانی که نتیجه تست اعلام شود، در قرنطینه می‌مانیم.»

تست کرونای ترامپ و کاهش ارزش سهام بازار بورس آمریکا

در روزهای اخیر تصاویری از خانم هیکز منتشر شده که وی را را در کنار نزدیک به  ۲۰ نفر از مقام‌های آمریکایی و نزدیکان ترامپ نشان می‌دهد و دیده شده که وی در این سفرها ماسکی به صورت نداشته است.

کاخ سفید طی بیانیه‌ای اعلام کرد، رئیس جمهور برای خودش و تمامی کسانی که از وی و مردم آمریکا به طور جدی حمایت می‌کنند، تدابیر امنیتی و بهداشتی در نظر گرفته است.

سخنگوی کاخ سفید قبل از مثبت شدن تست کرونای ترامپ و همسرش در بیانیه‌ای گفته بود: «کاخ سفید در تلاش است که هم در داخل عمارت و هم موقع سفر رئیس جمهور اوضاع را تحت کنترل داشته باشد و کمترین احتمال ابتلا به کرونا را در نظر بگیرد.»

با این وجود دونالد ترامپ امروز جمعه اعلام کرد نتیجه تست کرونای خودش و همسرش مثبت بوده و آن‌ها وارد قرنطینه شده‌اند.

پزشک کاخ سفید از حال خوب ترامپ و همسرش خبر داد و بنا بر اعلام کاخ سفید، ترامپ در محل کارش قرنطینه می‌شود و به فعالیت‌هایش ادامه خواهد داد.

علاوه بر این به دنبال خبر مثبت شدن تست کرونای ترامپ ارزش سهام در بازار بورس آمریکا به شدت کاهش یافت و همچنین سفر انتخاباتی ترامپ به فلوریدا نیز کنسل شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.