ترس از واکسیناسیون در کبودراهنگی ها/ وضعیت نارنجی کبودراهنگ

حجت الله مهدوی روز سه شنبه ۱۸ خرداد در ستاد پیشگیری، کنترل و هماهنگی ویروس کرونا در کبودراهنگ،در رابطه با ترس از واکسیناسیون افراد اظهار داشت: از نظر رنگبندی وضعیت شهرستان نارنجی است و مردم هنوز باید از قوانین بهداشتی پیروی کنند و هرگونه مراسم ممنوع است اما متأسفانه در سطح شهر عادی انگاری به عنوان آغاز یک پیک جدید دیده می شود.

وی خواستار آماده سازی، جمع بندی و اجرای اقدامات جلوگیری از تجمع ها شد و افزود: ویروس کرونا هنوز در بین ماست و باید برای جلوگیری از عادی سازی و تجمع در تجمعات فرهنگ سازی و اطلاع رسانی شود.

مهدوی از شهروندان کبودراهنگی خواست تا در مراجعه به مراکز درمانی و دریافت واکسن کرونا جدی باشند و مردم را ترغیب به دریافت واکسن به عنوان اولویت کنند تا در این زمینه سهل انگاری صورت نگیرد.

وی از کم بودن آمار واکسیناسیون در کبودراهنگ ابراز نگرانی کرد و یادآور شد: ما در واکسیناسیون آخرین شهرستان استان هستیم و این موضوع نگرانی مسئولان شهرستان و مراکز درمانی را دوچندان کرده است.

مهدوی از مردم کبودراهنگ خواست تا به شایعات فضای مجازی در مورد خطرات واکسن توجه نکنند، زیرا واکسن تولید شده قابل اعتماد است و جای نگرانی نیست.

فرماندار شهرستان کبودراهنگ در ادامه به برگزاری ۱۴۰۰ انتخابات اشاره و اظهار داشت: در کلیه مراکز اخذ رأی، انتخابات مطابق با رویه های بهداشتی و فاصله اجتماعی برگزار می شود.

وی بر حضور حداکثری در پای صندوق های رأی تأکید کرد و از مردم ولایت مدار و انقلابی شهرستان خواست تا بار دیگر نشان دهند که همیشه از رهبری و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حمایت می کنند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان کبودراهنگ نیز در این جلسه گفت: تاکنون بیش از ۴۰۰۰ نفر در سطح شهرستان واکسینه شده اند به طوری که حدود ۵۰٪ افراد واجد شرایط واکسینه شده اند.

علی احمدی با توجه به ترس از واکسیناسیون خاطرنشان کرد: ما از مردم می خواهیم که به پروتکل های بهداشتی و فاصله اجتماعی ادامه دهند و از اجتماعات خودداری کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.