دونالد ترامپ سوژه کاریکاتور هنرمندان در سراسر جهان شد

به گزارش چاپار نیوز، حواشی پیش آمده در رابطه با عدم پذیرش شکست دونالد ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری ایالت متحده آمریکا باعث شده تا کاریکاتوریست های سراسر جهان دست به قلم شوند و این شخصیت سیاسی آمریکا را سوژه کاریکاتور های خود کنند.

به نظر می رسد همزمان با به پایان رسیدن انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، فعالیت کاریکاتوریست های سراسر جهان شروع شده است. هنرمندان کاریکاتوریست موضوعاتی مانند ممانعت ترامپ برای پذیرفتن نتایج انتخابات آمریکا را سوژه کاریکاتور های خود کرده اند.

آدام زایگلیس، یکی از کاریکاتوریست های برتر جهان است که موفق شده تا برنده جایزه پولیتزر باشد. او از جمله هنرمندانی است که پس از اعلام نتایج اولیه انتخابات به این موضوع واکنش نشان داد. در طرح آدام زایگلیس، ترامپ در حالی که قصد دست کشیدن از ریاست جمهوری آمریکا را ندارد، به تصویر کشیده شده است.

کاریکاتور ترامپ

در روزهای اخیر، هنرمندان زیادی طرح هایی را کشیده اند که نشان دهنده ترامپ در شکل یک کودک بهانه گیر یا حین سنگرگیری در کاخ سفید است. یکی از این کاریکاتورها، طرح پایین می باشد.

کاریکاتور

ترامپ

دیگر سوژه کاریکاتوریست ها، حضور دونالد ترامپ در زمین گلف در روزهای شمارش آرای ریاست جمهوری آمریکا بود که در ادامه یک نمونه از آن ها را مشاهده می کنید.

نقاشی ترامپ

یکی از جالب ترین و پرکنایه ترین طرح ها مربوط به هنرمندی است که ترامپ را در حالی که مدعی پیروزی در انتخابات است، به تصویر کشیده اما او در یک جوراب کثیف که قرار است دور انداخته شود، قرار دارد.

انتخابات آمریکا

تصویر زیر نیز یکی دیگر از کاریکاتورهایی است که در فضای مجازی وایرال شد.

دونالد ترامپ

تصویر بعدی به شعار انتخاباتی ترامپ اشاره دارد که از “آمریکا را دوباره باشکوه بسازید” به “کاری کنید که واقعیت از بین برود” تبدیل شده است.

آمریکا را دوباره باشکوه بسازید

تصویر پایانی نیز به شکایت انتخاباتی ترامپ اشاره دارد که در آن نشان “من رای دادم” به “من شکایت کردم” تغییر کرده است.

شکایت انتخاباتی ترامپ

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.