مهدی ترابی در باشگاه العربی باقی خواهد ماند ؟

به گزارش چاپارنیوز و به نقل از الوطن، مدیر باشگاه العربی تاکید کرد که هیچ بازیکنی در فصل زمستان این تیم را ترک نخواهد کرد و به همین دلیل به نظر می رسد که مهدی ترابی در این تیم باقی خواهد ماند.

العربی در هفته های اخیر لیگ ستارگان قطر نتایج بسیار خوبی کسب کرده است. العربی در روز جمعه موفق شد در دیدار حساس برابر الاهلی با یک گل به پیروزی دست یابد که این چهارمین پیروزی پیاپی تیم بود و باعث شد تا وضعیت این تیم در جدول رده بندی بهتر شود.

مشعل الملک مدیر باشگاه العربی در واکنش به جذب بازیکنان جدید گفت: خوشبختانه نتایج تیم بهتر شده و ما قصد تغییر بازیکنان به ویژه بازیکنان خارجی خود را نداریم. با همین تیم ادامه می دهیم و بازیکن جدیدی جذب نمی کنیم همچنان که بازیکنی از ما جدا نمی شود.

العربی دو بازیکن ایرانی به نام های مهدی ترابی و مهرداد محمدی را در ترکیب خود دارد.

محمدی بهترین بازیکن این تیم در فصل جاری بوده و با وجود آنکه چند بازی را به خاطر آسیب دیدگی از دست داد اما ۶ گل به ثمر رسانده است اما مهدی ترابی شروع خوبی در العربی نداشت و در نیم‌فصل موفق به گلزنی نشد و همین باعث شد خبرهای زیادی درباره قرار گرفتن او در فهرست فروش و بازگشت به پرسپولیس به گوش برسد.

ظاهرا گلی که ترابی در آغاز نیم فصل دوم به ثمر رساند و البته پیروزی های پیاپی العربی نظر سران باشگاه را درباره او تغییر داده و به این ترتیب او حداقل تا پایان فصل در این تیم قطری می ماند و بازگشت او به فوتبال ایران فعلا منتفی است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.