تخفیف صد در صدی صورتحساب آب و فاضلاب برای مشترکان کم مصرف

به گزارش چاپار نیوز، محمدرضا بختیاری مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران ضمن تاکید بر مصوبه تخفیف صد در صدی صورتحساب آب و فاضلاب مشترکان کم مصرف که صبح امروز توسط جهانگیری، معاون اول رئیس جمهوری ابلاغ شد، اعلام کرد: این طرح هفته گذشته از سوی رئیس جمهور مطرح شد و صبح امروز هم معاون اول رئیس جمهور آن را ابلاغ کرد.

بختیاری در ادامه گفت: قرار است این طرح از اول دی ماه برای مشترکانی که مصرف آب آنان کاهش داشته است اجرا شود. این در حالی است که در صورت ابلاغ به وزارت نیرو ما آن را اجرا خواهیم کرد.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان تهران خاطر نشان کرد: پیش بینی ما این است که در بخش آب و در شرایط فعلی حدود ۴ میلیون مشترک در سطح کشور مشمول این طرح کم مصرفی هستند که امید است به این تعداد اضافه شود.

بنابر اعلام این مقام مسئول و براساس مصوبه هیئت وزیران، مشترکانی که مصرف آن ها تا یک سوم الگوی مصرف آب می باشد، شامل صدور قبض صفر یا همان قبض رایگان خواهند شد.

وی افزود: این مصوبه فقط شامل واحدهای مسکونی است و به هیچ عنوان شامل خانه باغ ها، ویلاها و واحدهای تجاری نخواهد شد.

لازم به ذکر است که مصوبه تخفیف صد در صدی صورتحساب آب و فاضلاب مشترکان کم مصرف صبح روز یکشنبه مورخ ۲۳ آذر ماه، توسط اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و با موضوع بهینه سازی مصرف آب و تشویق مشترکان کم مصرف خانگی، به وزارت نیرو، وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان برنامه و بودجه کشور ابلاغ شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.