تامین امنیت شهروندان بر عهده پلیس پایتخت است / آغاز طرح امنیت شبانه

به گزارش چاپارنیوز، سردار حسین رحیمی در جلسه شورای فرماندهی پلیس پایتخت با تأکید بر اینکه امنیت تهران و شهروندان آن باید ۲۴ ساعته تأمین شود، گفت: پلیس، گشت های راهنمایی و رانندگی و سایر گشت های محسوس و نامحسوس آن ها باید ۲۴ ساعت شبانه روز فعال باشند و تمام نقاط شهر توسط مرکز مشاهده کنترل شود.

رحیمی با تأکید بر اینکه نباید اجازه داد برخی از مجرمان با اقدامات جنایت کارانه خود امنیت و آرامش مردم را تضعیف کنند، گفت: لازم است که همه ماموران از تمام تلاش خود برای تضمین امنیت شهروندان با اقتدار، دقت و حساسیت لازم استفاده کنند.

رئیس پلیس پایتخت از اجرای مجدد طرح امنیت شبانه در پایتخت خبر داد و گفت: کلیه واحدها و رده های پلیس پایتخت در اجرای این طرح حضور خواهند داشت از جمله پلیس پیشگیری، پلیس آگاهی، پلیس راهنمایی و رانندگی و … مأموران ما در نقاط مختلف شهر مستقر شده و گشت های خاصی را انجام خواهند داد.

وی گفت: این طرح با هدف مقابله با کیف قاپ ها ، سارقین موبایل و اراذل و اوباش انجام شده است و مأموران با انجام دادن کارهای اطلاعاتی دقیق به سارقان و مجرمان اجازه جولان دادن نمی دهند.

رحیمی با اشاره به انتشار برخی فیلم ها در فضای مجازی اظهار داشت: این اقدامات تلاش افراد مغرض و نافرمان برای ایجاد مزاحمت در اذهان عمومی است که با انتشار یک سری کلیپ از سرقت و درگیری اراذل و اوباش تلاش می کنند آرامش مردم را برهم بزنند. شهروندان باید بدانند که پلیس تمام تلاش خود را برای تأمین امنیت خوب هنگام برخورد با ناهنجاری های اجتماعی فراهم کرده و از این نظر با افرادی که می خواهند امنیت و آرامش مردم را به خطر بیندازند و تصویر برعکسی از امنیت مطلوب پایتخت را به مردم نشان دهند اقدام قانونی را نشان می دهد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ همچنین با اشاره به اقدامات پلیس راهور گفت: لازم است از اجرای پروژه موتورسیکلت پلیس راهور در پایتخت تشکر کنم. با توجه به وضعیت غیر عادی پایتخت، باید با اتومبیل های دودزا فاقد معاینه فنی برخورد شود، زیرا با این شرایط هر روز شاهد اوضاع جوی بدتری در تهران خواهیم بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.