تارتار: مشکلات پرسپولیس با استعفای سرپرست این باشگاه حل می‌شود

به گزارش سایت خبرگزاری چاپارنیوز، مهدی تارتار در گفت و گو با یکی از رسانه های خبری، در خصوص مشکلات تیم فوتبال پرسپولیس بعد از صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: پرسپولیس پس از صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا، شرایط ناگوار و سختی را پشت سر گذاشت و هواداران نگران این موضوع بودند، اما فکر می‌کنم با توجه به استعفای رسول‌پناه، شرایط بهتر می‌شود و اتحاد لازم در پرسپولیس به دست می‌آید. امیدوارم مانند سال‌های گذشته، شاهد روزهای خوبی در پرسپولیس باشیم و نگرانی هواداران برطرف شود.

شاید در بخش دفاعی تیم دچار مشکل شویم
مربی پیشین پرسپولیس در مورد وضعیت خط دفاعی پرسپولیس بعد از جدایی شجاع خلیل‌زاده و محمد نادری توضیح داد: با جدایی ترابی و علیپور خیلی نگران پرسپولیس بودم، اما بازیکنان جایگزین عملکرد بسیار خوبی داشتند و نشان دادند جایگزینان خوبی هستند. کادر فنی به کمک مدیریت باشگاه پرسپولیس، گزینه‌های خوبی به تیم اضافه کرد. شاید در بخش دفاعی تیم دچار مشکل شویم، اما گل‌محمدی و همکارانش باتجربه هستند و امیدوارم از این شرایط سخت با موفقیت خارج شوند. محمد انصاری با جدایی شجاع می‌تواند به پرسپولیس کمک کند.

رسول‌پناه عملکرد بدی نداشت اما بی‌تجربه بود
وی در خصوص تجربه مهدی رسول‌پناه به عنوان سرپرست این باشگاه گفت او عملکرد بدی نداشت و تلاش زیادی کرد، اما تجربه لازم را نداشت و یکی از عوامل اصلی حاشیه‌های اخیر پیرامون پرسپولیس بود. فکر می‌کنم اگر رسول‌پناه تجربه بیشتری داشت، این اتفاقات رخ نمی‌داد.

آینده مدیریت باشگاه پرسپولیس چه می شود
مربی پیشین پرسپولیس درباره مشکلات باشگاه پرسپولیس و شرایط نامشخص مدیریت باشگاه و حضور تنها دو نفر در هیئت‌ مدیره این باشگاه اظهار کرد: پرسپولیس و سایر تیم‌های بزرگ به گونه‌ای هستند که سریع درباره آنها تصمیم می‌گیرند و اجازه نمی‌دهند بلاتکلیف بمانند. امیدوارم مدیری بیاید که تجربه لازم را داشته باشد و اتحاد را در پرسپولیس ببینیم.

طبیعی است یک بازیکن به فکر آینده‌اش باشد و رقم قرارداد ها باید تعدیل شود
تارتار در خصوص ناراضی بودن بازیکنان پرسپولیس از مبالغ قراردادهای خود که یکی دیگر از مشکلات باشگاه پرسپولیس در چند وقت اخیر است، توضیح داد: وضعیت اقتصادی کشور به گونه‌ای است که درآمدها برای امرار معاش کافی نیست. به همین خاطر وقتی یک بازیکن پیشنهاد بسیار خوبی از دریافت می‌کند، طبیعی است که به فکر آینده‌اش باشد.

این پیشکسوت فوتبال تاکید کرد که رقم قرارداد بازیکنان با درخشش آن ها باید افزایش یابد و گفت: بازیکنان باید به قراردادهای خود پایبند باشند، اما باید به آنها هم حق بدهیم و اگر رقم قرارداد کسی پایین بوده است، باید تعدیل شود. اگر هم مبلغ قرارداد یک بازیکن زیاد بوده و او نتوانسته است انتظارات را برآورده کند، باید قرارداد او هم تعدیل شود و پایین بیاید.

دوران قهرمانی یک فوتبالیست طولانی نیست
سرمربی فصل گذشته نفت مسجدسلیمان در پاسخ به اعتراضات شدید هواداران پرسپولیس به بازیکنانی که از این تیم جدا شده‌اند، عنوان کرد: دوران قهرمانی یک فوتبالیست طولانی نیست و او نمی‌تواند زمان زیادی در اوج باشد. اگر مدیران باشگاه می‌توانستند شجاع را راضی به ماندن کنند، باید او را نگه می‌داشتند، اما حالا که از پرسپولیس جدا شده باید به تصمیمش احترام بگذاریم. مگر شجاع ۱۸ ساله است؟ او ۳۱ سال دارد و شاید دیگر چنین پیشنهادی نصیبش نشود.

وضعیت تیم‌های لیگ برتر امسال چگونه است
تارتار وضعیت تیم‌های لیگ برتر امسال را تشریح کرد و گفت: هفت یا هشت تیم برای نیمه بالایی جدول و سایر تیم‌ها برای سقوط نکردن بسته شده‌اند. پنج تیم برای قهرمانی و سه تیم دیگر برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا تلاش می‌کنند، اما سایر تیم‌ها شرایط خوبی ندارند و فقط می‌خواهند سقوط نکنند.

منتظر رفتن به تیمی هستم که دغدغه مالی نداشته باشد
تارتار در مورد اینکه هدایت تیمی را در فصل جدید مسابقات فوتبال نپذیرفته است، توضیح داد: فعلاً شرایط اینگونه است و بد هم نیست که پس از ۱۲ سال کار فشرده کمی استراحت کنم. من مانند آن دسته از مربیان نیستم که منتظر نتیجه نگرفتن مربی دیگری باشم و برای همه تیم‌ها و مربیان آرزوی موفقیت می‌کنم. به مشکلات مالی تیم‌های قبلی عادت کرده بودم و امسال تلاش کردم بیرون بمانم و سپس به تیمی بروم که دغدغه مالی نداشته باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.