تعداد بیماران مبتلا به کرونا در مازندران چه میزان است ؟

0 22

به گزارش چاپار نیوز، در حال حاضر تعداد ۴۳۶ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های مازندران بستری می باشند. پیش بینی می شود که با شروع مجدد تعطیل شدن یک هفته ای تهران، آمار مبتلایان به کرونا در استان مازندران افزایش یابد.

بنابر گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، سید عباس موسوی رئیس این دانشگاه در خصوص تعداد افراد مبتلا به کرونا در استان مازندران ، اظهار کرد: ظرف ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۴۸ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

وی در ادامه گفت: ظرف همین مدت تعداد ۴۶ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

سید عباس موسوی ضمن اشاره به این مورد که در حال حاضر۳۲۷ نفر بیمار مشکوک به کرونا ویروس همراه با علائم تنفسی مشکوک به کووید-۱۹ و بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند، اعلام کرد: از این تعداد ۸۹ نفر با علائم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.

آمار بیماران مبتلا به کرونا در بابل

بر طبق گزارش روابط‌ عمومی و امور بین ‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل، هم اکنون تعداد ۱۰۹ بیمار مشکوک به کووید-۱۹ در بیمارستان‌های بابل بستری می باشند.

با استناد بر این گزارش در شبانه روز گذشته ۱۲بیمارجدید بستری و ۱۱ بیمار هم ترخیص شدند. این در حالی است که ۲۸ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

به نظر می رسد تعطیلی تهران به دلیل کرونا باعث افزایش شمار مبتلایان به کووید-۱۹ در استان های شمالی کشور گردد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.