شوخی اوباما: نیروهای دریایی را برای بیرون کردن ترامپ از کاخ سفید می‌فرستیم

رئیس‌جمهوری سابق آمریکا به مزاح درخصوص بیرون کردن ترامپ از کاخ سفید گفت: «در صورتی که دونالد ترامپ در روز انتصاب رئیس‌جمهوری منتخب در ماه ژانویه کاخ سفید را ترک نکند، می‌توان با کمک نیروی دریایی به زور دونالد ترامپ را از کاخ سفید بیرون انداخت.»

به گزارش چاپار به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، این اظهارات باراک اوباما، رئیس‌جمهوری سابق آمریکا به شوخی و مزاح در برنامه جیمی کیمل مطرح شد.

سوال جیمی کیمل از اوباما این بود که تو خوب کاخ سفید را می‌شناسی و هشت سال آنجا زندگی کردی. آیا جا‌هایی است که کسی بتواند  به عنوان مثال در آنجا اگر بخواهند او را بیرون بیندازند، مخفی شود؟ آیا حفره‌های کوچکی در کاخ سفید وجود دارند یا چیزی هست که از آن مطلع باشی؟

در پاسخ به این سوال اوباما خندید و گفت: «بله به نظرم همیشه می‌توانیم نیرو‌های دریایی را برای بیرون کردن ترامپ از کاخ سفید بفرستیم.»

پاسخ باراک اوباما با حالت استهزاء به علت ادامه مخالفت دونالد ترامپ با پذیرش نتایج انتخابات آمریکا و پیروزی جو بایدن بود.

ترامپ همچنان شکست را نپذیرفته و بدون ارائه مدرکی، ادعا‌هایی درمورد تقلب در انتخابات مطرح می‌کند و یک کمپین حقوقی به وسیله وکیل خود به راه انداخته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.