بیانیه رهبری مقاومت مردمی فلسطین درخصوص عادی سازی روابط با اسرائیل

طی بیانیه رهبری مقاومت مردمی فلسطین آمده است که این گروه خواستار تعیین روز سه شنبه به عنوان روز مخالفت مردمی انتفاضه علیه عادی ‌سازی روابط بحرین و امارات با اسرائیل هستند.

بعد از اعلام انتشار بیانیه رهبری مقاومت فلسطین توسط عزام الاحمد، عضو کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین، این گروه طی بیانیه خود خواهان تعیین روز سه شنبه به عنوان روز انتفاضه علیه عادی سازی روابط با اسرائیل شد که در آن، پرچم کشورشان در مناطق و قسمت‌های مختلف برافراشته شود.

رهبری مقاومت فلسطین تاکید نمود: «این کار نشان دهنده مخالفت قاطع و صددرصدی ما با به اهتزاز درآمدن پرچم رژیم اشغالگر و کشتار و نژادپرستی بر پذیرفتگان خواری در منامه و ابوظبی است.»

همچنین در این بیانیه رهبری مقاومت مردمی فلسطین روز جمعه به عنوان روز عزاداری اعلام شده که در آن پرده‌ها و پرچم‌های سیاه در همه میادین، ساختمان‌ها و خانه‌ها برافراشته شود، در کلیساها زنگ عزاداری به صدا درآید و خطبه نماز جمعه در عزای رژیم‌هایی باشد که در عادی سازی روابط نقش داشته‌اند.

پیش از این دبیران کل گروه‌های فلسطینی در نشست چهام سپتامبر خود در بیروت و رام الله، بر فعالسازی مقاومت مردمی فراگیر علیه اسرائیل تاکید کرده بودند. همچنین در این نشست، تاکید رهبران به لزوم تشکیل کمیته‌ای برای رهبری این مقاومت و تشکیل کمیته دیگری جهت ارائه دیدگاهی به منظور پایان دادن به دودستگی‌ها بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.