به تعویق افتادن مجدد رقابت های جام جهانی ژیمناستیک

به گزارش چاپارنیوز، فدراسیون جهانی ژیمناستیک به دلیل شیوع مجدد ویروس کرونا در تقویم خود برای رقابت های جام جهانی تغییراتی ایجاد کرد. با توجه به اطلاعیه صادر شده، برخی مسابقات رسمی لغو یا به زمان دیگری موکول شد.

آخرین اخبار حاکی از آن است که جام جهانی باکو که قرار بود از ۴ مارس آغاز شود، به طور کامل لغو شد. این جام جهانی یک مسابقات هنری ژیمناستیک محسوب می شد. در ژیمناستیک هنری قبل جام جهانی «Apparatus» که قرار بود در تاریخ ۲۵ تا ۲۸ فوریه ۲۰۲۱ در آلمان برگزار شود، کاملا لغو شده بود.

فدراسیون جهانی در مورد برگزاری جام جهانی در آلمان، که نوعی انتخاب برای بازیهای المپیک ۲۰۲۰ توکیو است، اظهار نظر کرده و اعلام کرده است که تمام مسابقات جام جهانی که قرار بود ۲۰ تا ۲۱ مارس ۲۰۲۱ در اشتوتگارت آلمان برگزار شود، در این شهر برگزار نخواهد شد. با این حال، فدراسیون ژیمناستیک آلمان در حال بررسی احتمال انتقال این رویداد به یک شهر دیگر است. تصمیم نهایی تا پایان ژانویه پیش بینی می شود.

در ترامپولین، جام جهانی باکو، که قرار بود در تاریخ ۱۳ تا ۱۴ فوریه ۲۰۲۱ برگزار شود، به طور کامل لغو شده و هنوز تصمیمی  در مورد آن گرفته نشده است.

در رشته های آکروباتیک ژیمناستیک، دو جام جهانی روسیه و بلژیک به زمان دیگری موکول شده و هنوز تاریخ دقیق آن مشخص نیست و در اسرع وقت تاریخ مسابقات جدید اعلام خواهد شد. علاوه بر این، جام جهانی پرتغال به ۱۴ تا ۱۶ می به تعویق افتاد و باید دید آیا این تاریخ دوباره تغییر می کند یا خیر؟

در زمینه ایروبیک نیز جام جهانی ژاپن به تعویق افتاد و در آخرین اخبار مشخص شد که جام جهانی در پرتغال به طور کامل لغو شده است. این چندمین بار است که مسابقات رسمی به تعویق می افتد و فدراسیون جهانی ژیمناستیک از این موضوع راضی نیست.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.