بازی های هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران به چه صورت پایان خواهند گرفت ؟

به گزارش چاپار نیوز، هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران با دو بازی به پایان خواهد رسید.

هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران با دو بازی فوتبال به پایان خواهد رسید. در این بازی ها تیم فوتبال شهرخودرو و پرسپولیس در مقابل حریفان خود بازی خواهند کرد تا جدول رده بندی لیگ بیستم شکل جدیدی برای خود ترسیم نماید.

بازی شهر خودرو در برابر پیکان در هفته دوم لیگ برتر

دو تیم شهرخودرو و پیکان در حالی به مصاف یکدیگر می روند که هر دو تیم در هفته گذشته مقابل حریفان خود به پیروزی رسیده بودند. در هفته اول بازی ها پیکان در برابر صنعت نفت آبادان با نتیجه دو بر یک و پیکان در برابر ماشین سازی با به ثمر رساندن سه گل پیروز شدند.

لازم به ذکر است که شهرخودرو با پیروزی در برابر پیکان می تواند صدرنشین جدول شود. این بازی در ساعت ۱۶:۲۰ دقیقه و در ورزشگاه شهدای شهر قدس برگزار خواهد شد.

بازی پرسپولیس در برابر صنعت نفت در هفته دوم لیگ برتر

پرسپولیس در هفته اول در برابر پیکان شکست خورد و در حال حاضر برای بازگشت به جمع صدرنشینان جدول باید در بازی با صنعت نفت آبادان به پیروزی برسد.

بازی ما بین پرسپولیس و صنعت نفت آبادان در ساعت ۱۶:۲۰ دقیقه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. البته لازم به ذکر است که تیم صنعت نفت در حال حاضر با مشکلات متعددی مواجه هستند. این مشکلات به گونه ای است که اگر وزارت نفت به کمک تیم نیاید، ممکن است این تیم از جدول صدرنشینان لیگ برتر سقوط نماید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.