تیم پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی در برابر السد بازی خواهد کرد

0 22

به گزارش چاپار نیوز، تیم فوتبال پرسپولیس طی بازی های مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا عصر امروز در مقابل السد قطر قرار خواهد گرفت.

تیم پرسپولیس عصر امروز در ساعت ۱۷:۱۰ دقیقه در مقابل السد قطر بازی خواهد کرد. سرخ پوشان که از دو بازی آغازین خود تنها یک امتیاز گرفته بودند، در بازی های آخر با بازی زیبای خود موفق شدند تا به مرحله یک هشتم نهایی راه یابند.

پرسپولیس با یک امتیاز به قطر رفت، در دو دیدار رفت و برگشت با التعاون به پیروزی دست یافت. این تیم در بازی بعد با الدحیل شکست خورد اما توانست با پیروزی  چهار بر صفر در برابر شارجه امارات به مرحله یک هشتم نهایی برسد.

این در حالی است که السد قطر که در گروه D قرار داشت، توانست با ۹ امتیاز و پس از النصر عربستان در جایگاه دوم این دسته قرار گرفت و به این ترتیب حریف پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی شد. ژاوی هرناندز سرمربی السد در رابطه با این دیدار گفت که این بازی حکم فینال را دارد و این به این معنی است که یکی از این دو تیم توانایی رسیدن به قهرمانی را خواهد داشت.

لازم به ذکر است که بازیکنان پرسپولیس چندی پیش بخشی از مطالبات خود را از باشگاه دریافت نمودند تا بتوانند با روحیه بهتری در این مسابقات بازی کنند. مهدی شیری هم که به علت بیماری در مسابقات حضور نداشت، در روزهای گذشته مجددا به تیم ملحق شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.