سه امتیاز دلچسب برای تیم پرسپولیس / پرسپولیس یک – التعاون صفر

تیم فوتبال پرسپولیس در سومین دیدار خود برابر التعاون عربستان در لیگ قهرمانان آسیا، توانست به سه امتیاز ارزشمند دست پیدا کند. این تیم توانست با تک گل شجاع خلیل زاده در دقیقه ۸۳، نتیجه یک بر صفر کسب کند و بدین ترتیب شانس صعود این تیم به دور حذفی بیشتر شد.

نیمه اول بازی پرسپولیس – التعاون

تیم فوتبال پرسپولیس بازی را هجومی آغاز کرد ولی حملات بی اثری داشت که تهدید جدی برای تیم التعاون به حساب نمی آمد. جدی ترین موقعیتی که در این نیمه وجود داشت، دقیقه ۲۶ بازی بود که سرلک حمله خود را به صورت انفرادی تا پشت محوطه جریمه ادامه داد اما متاسفانه نتوانست گلی به ثمر برساند.

پرسپولیس در این نیمه خطاهای متعددی داشت که در نهایت سیامک نعمتی یک کارت زرد دریافت کرد.

در دقیقه ۳۵ بازی التعاون به یک موقعیت جدی دست پیدا کرد که در نهایت توپ به تیر دروازه برخورد کرد و گلی برای التعاون در پی نداشت. در دقیقه ۳۹ لک، شوت خطرناک سدریک آمیسی را در دو مرحله و به زیبایی مهار کرد. بعد از این زمان دیگر موقعیت جدی برای هیچ کدام از تیم ها وجود نداشت و بازی با تساوی بدون گل، خاتمه پیدا کرد.

نیمه دوم بازی

در ۱۵ دقیقه اول بازی خبری از حملات هجومی نبود و بازی در میانه زمین دنبال می شد. اولین موقعیت جدی برای پرسپولیس در مقابل التعاون در دقیقه ۶۱ بود که ضربه وحید امیری به تور کنار دروازه برخورد کرد و در نهایت به بیرون رفت. پرسپولیس اما به حملات خود ادامه داد و در ادامه بازی شاهد حملات متعددی از سمت نوراللهی و نعمتی بودیم که دروازه کاسیو را چندین بار تهدید کرد اما در نهایت این ضربات هم در اختیار دروازه بان برزیلی قرار گرفت.

ادامه حملات پرسپولیس از دقیقه ۷۱ ادامه پیدا کرد که با سانتر رسن و ضربه سر نوراللهی همراه شد ولی کاسیو به خوبی این شوت را مهار کرد. دقایق پایانی بازی هم، تیم فوتبال پرسپولیس بازیکن تازه نفس خود را به میدان فرستاد و امید عالیشاه و آرمان رمضانی را به خط حمله خود اضافه کرد. عالیشاه در دقیقه ۸۳ کرنری را روی دروازه ارسال کرد و توپ پس از برخورد به سر امیری به خلیل‌زاده رسید و در نهایت نخستین گل پرسپولیس مقابل التعاون به ثمر رسید.

حملاتی که در ادامه بازی صورت گرفت، برای هر دو تیم بی نتیجه بود و پرسپولیس به اولین پیروزی خود در لیگ قهرمانان آسیا دست پیدا کرد. با سه امتیازی که پرسپولیس در بازی دیشب دریافت کرد، ۴ امتیازی شد و در رده سوم جدول باقی ماند و التعاون با ۶ امتیازی که از بازی های قبل به دست آورده بود، در رده نخست جای گرفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.