بازگشت محمد انصاری به پرسپولیس با نظر گل محمدی قطعی شد

با نظر یحیی گل محمدی بازگشت محمد انصاری به پرسپولیس و تمرینات این تیم قطعی شد.

به گزارش چاپار، خط دفاع پرسپولیس به دلیل جدایی شجاع خلیل زاده با مشکل کمبود بازیکن روبروست و در چند وقت اخیر به دنبال گزینه‌های مختلف برای این پست بود که ظاهرا هرکدام به دلایل مختلفی شرایط حضور در جمع سرخ پوشان را نداشتند.

طی آخرین تصمیم یحیی گل‌ محمدی قرار بر بازگشت محمد انصاری به پرسپولیس شد. از این رو این مدافع سابق پرسپولیس که مدتی قبل به طور توافقی از این تیم جدا شد، در تمرینات حاضر خواهد شد.

پیش از این تصمیم گل‌ محمدی، انصاری را در فهرست مازاد خود قرار داده و اعلام کرده بود نیازی به این بازیکن ندارد اما حالا در شرایط حال حاضر این تیم که نیاز مبرم به یک مدافع احساس می‌شود و با توجه به محدودیت‌ها در جذب بازیکن، سرمربی سرخ پوشان با بازگشت انصاری به جمع بازیکنانش موافقت کرده است.

در این مدت محمد انصاری با چند باشگاه لیگ برتری که خواهان حضورش بودند، وارد مذاکره شده بود ولی با هیچکدام به توافق نهایی نرسید تا در نهایت زمینه بازگشت وی به پرسپولیس فراهم شود.

بدین ترتیب به نظر می‌رسد دغدغه پرسپولیس در خط دفاع رفع شده و با حضور انصاری، جلال حسینی و کنعانی‌زادگان تا حد زیادی این تیم از جذب بازیکن جدید در پست دفاع بی نیاز شود.

گفتنی است که انصاری علاوه بر دفاع میانی، توانایی بازی در پست دفاع چپ را نیز دارد و نبود جانشین برای سعید آقایی با جدایی محمد نادری هم که دغدغه دیگر پرسپولیس بود تا حدی رفع می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.