باخت الاهلی مقابل الشرطه کار برای صعود استقلال را سخت کرد

0 10
باخت الاهلی مقابل الشرطه کار برای صعود استقلال را سخت کرد، اکنون الشرطه پس از برد ۲ بر ۱ علیه الاهلی در گروه A قرار گرفت.

به گزارش سایت خبرگزاری چاپار نیوز، در تک دیدار گروه A مسابقات لیگ قهرمانان آسیا دو تیم الشرطه عراق و الاهلی عربستان در چهارمین هفته مسابقات مرحله گروهی به مصاف همدیگر رفتند که بازی با نتیجه ۲ بر ۱ به نفع تیم عراقی و باخت الاهلی مقابل الشرطه پایان یافت. ناطق در دقیقه ۱۵ و فیاض در دقیقه ۶۵ برای الشرطه و محمد المجهد در دقیقه ۵۷ برای الاهلی گل های این دیدار را به ثمر رساندند. جالب است بدانید که در جریان برتری دو بر یک الشرطه، گلزنی توسط سعد ناطق بازیکن عراقی صورت گرفت که قرار بود سه فصل قبل به پرسپولیس بپیوندد و سرانجام حضور وی در ایران منتفی شد. پیروزی الشرطه عراق موجب گردید تا هم تیم عربستانی الاهلی در راه قطعی شدن سرگروهی‌اش ناکام بماند و هم عراقی‌ها به اولین پیروزی تاریخ خود در لیگ قهرمانان دست یابند.

با این نتیجه الاهلی با ۶ امتیاز در صدرجدول باقی ماند و الشرطه ۴ امتیازی شد و در رده دوم قرار گرفت. این نتیجه بر صعود تیم استقلال نیز تاثیر گذاشت باعث شد تا  با یک امتیاز، جایگاه سوم را کسب کند و کار را برای صعود خود، سخت تر از قبل ببیند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.