تیم فوتبال ازبکستان به دنبال انتقام شکست پاختاکور از پرسپولیس

0 9

سرمربی تیم فوتبال ازبکستان ابراز امیدواری کرد که بازیکنان این تیم بتوانند انتقام شکست پاختاکور از پرسپولیس را در لیگ قهرمانان بگیرند.

به گزارش چاپار و به نقل از afc، تیم ملی فوتبال کشورمان در اولین تجربه خود تحت سرپرستی دراگان اسکوچیچ فردا پنجشنبه به مصاف تیم ازبکستان می‌رود. با وجود اینکه این دیدار دوستانه است اما وادیم آبراموف سرمربی تیم ملی فوتبال ازبکستان انگیزه‌های زیادی برای این دیدار دارد و امیدوار است بتواند با انتقام شکست پاختاکور دربرابر ایران به برتری برسد.

آبراموف قبل از دیدار برابر ایران گفت:‌ «همه چیز به نحوه بازی ما بستگی دارد. من فکر می‌کنم اهمیتی ندارد که ترکیب تیم برابر ایران چیست. همه چیز در زمین تصمیم‌گیری خواهد شد. البته پرسپولیس برابر پاختاکور پیروز شد اما به نظر من بازیکنان ما که باختند، خواهان انتقام هستند و می خواهند ایران را شکست دهند. ما برای این دیدار آماده و برنده از زمین خارج می‌شویم.»

دو تیم ایران و ازبکستان برای این دیدار همه ستارگان خود را در اختیار دارند. مهدی طارمی، سردار آزمون و کاوه رضایی در ترکیب تیم ایران هستند و الدر شاهمورادوف مهاجم ازبک که این هفته به تیم جنوا در لیگ فوتبال ایتالیا پیوست، آماده‌ است که در میدان مسابقه حاضر شود.

سرمربی ازبکستان در بخش دیگری از صحبت‌هایش گفت: «حضور شاهمورادوف در لیگ فوتبال ایتالیا خبر خوبی برای ماست ولی شگفت زده نشدیم چون پیش از این هم بارها بازیکنان ازبک در فوتبال اروپا توانسته‌اند خودشان را نشان دهند. او نیز بازیکنی است که الان خیلی‌ها نگاه‌شان به فوتبال ازبکستان است. الدر باید بتواند خودی نشان دهد تا در آینده بازیکنان بیشتری از فوتبال ما در اروپا حضور داشته باشند.»

با وجود اینکه سرمربی ازبک‌ها از انتقام شکست پاختاکور صحبت کرده اما درواقع این بازی دوستانه است. هر دو تیم از این بازی برای سنجش بازیکنان‌شان در آستانه شروع مجدد مسابقات مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا در سال آینده استفاده خواهند کرد. ایران در گروه C و ازبکستان در گروه D قرار دارد.

تیم ملی فوتبال ایران فردا پنج‌شنبه از ساعت ۱۶:۳۰ به وقت تهران به مصاف ازبکستان می‌رود و در دومین دیدار دوستانه خود در روز سه‌شنبه در ترکیه برابر مالی قرار خواهد گرفت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.