شروط باشگاه و الکس نوری برای سرمربی شدن تیم استقلال به کجا می رسد؟

به گزارش سایت خبرگزاری چاپار نیوز، تیم فوتبال استقلال تهران برای انتخاب سرمربی آینده این باشگاه اولویت بندی کرده است و از سوی هیات مدیره باشگاه استقلال الکس نوری اولویت اول این لیست می باشد.

استقلال تصمیم دارد پس از منتفی شدن بازگشت استراماچونی این سرمربی ایرانی-آلمانی را انتخاب کند اما شرط هایی که او قبل تر  اعلام کرده بود مذاکرات را طولانی کرده است.

براساس صحبت هایی که سعادتمند با نوری و واسطه او داشت، آن ها سه شرط را اعلام کردند: او نیمی از قراردادش را به عنوان پیش قسط دریافت کند. مالیات او بر عهده باشگاه استقلال باشد و دیگر شرط اینکه دستمزد او باید به یورو و خارج از ایران به دستش برسد.

نوری برای قبول سرمربی گری تیم استقلال درخواست دریافت ۵۰۰ هزار یورو  را کرده بود و همچنین خواستار ۲۰۰ هزار یورو برای دستیارانش شد؛ هیات مدیره باشگاه استقلال نیز رقم پیشنهاد ۴۰۰ هزار یورو برای او و ۱۵۰ هزارتا برای دستیارانش را اعلام کرد؛ با این پیشنهاد موافقت نشد تا امروز نامه جدیدی برای الکس نوری ارسال شود.

باشگاه استقلال طی نامه جدید اعلام کرده است که آن ها می‌توانند روی رقم مدنظر با نوری توافق نظر داشته باشند، اما اجرای سه شرطی که او اعلام کرده است منطقی نمی باشد. اول اینکه طبق قوانین استقلال الکس نوری در نهایت قادر است ۳۰ درصد از قرارداد را به عنوان پیش قسط بپردازد و دوم اینکه پرداخت مالیات این سرمربی خلاف قوانین است درحالی که پول تو به ریال خواهد بود اما آن ها اطمینان می‌دهند که از طریق کانال‌های موجود پول را به طور منظم به دست او برسانند.

هم اکنون باشگاه استقلال که برای انتخاب سرمربی و آغاز تمرینات فرصت بسیار کمی دارد در انتظار جواب قطعی الکس نوری است و تنها تا ساعات پایانی امشب منتظر او خواهد ماند. در صورت عدم توافق طرفین روی شروط مذکور باشگاه استقلال به سراغ گزینه‌های داخلی می رود با آن ها وارد مذاکره می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.