اقلام مورد نیاز پس از وقوع سیل تالش در میان ۵۰خانوار توزیع شد

به گزارش چاپار نیوز، مدیرعامل هلال احمر گیلان، به روند امدادرسانی به خانوارهای آسیب دیده ناشی از سیل تالش توسط عوامل امدادی جمعیت هلال احمر استان اشاره کرد و افزود: جمعیت هلال احمر استان گیلان به ۵۰ خانوار آسیب دیده ناشی از سیل در شهرستان تالش طی سه روز گذشته امدادرسانی کرده است.

سیاوش غلامی از روند امدادرسانی توسط عوامل امدادی جمعیت هلال احمر استان ابراز رضایت کرد و افزود: دستورات جدیدی برای تخصیص بسته های معیشتی و حمایتی به مردم آسیب دیده صادر شده است.

او به روند امدادرسانی به خانوارهای آسیب دیده ناشی از سیل توسط عوامل امدادی جمعیت هلال احمر استان اشاره کرد و گفت: جمعیت هلال احمر استان گیلان به ۵۰ خانوار آسیب دیده ناشی از سیل در شهرستان تالش طی سه روز گذشته امدادرسانی کرده است.

او در مورد حضور تیم‌های امدادی در منطقه عملیاتی و ارزیابی مناطق آسیب دیده گفت: امدادگران جمعیت هلال احمر تا عادی شدن شرایط در منطقه حضور دارند.

همچنین بیان کرد که اقلام و امکانات مورد نیاز خانوارهای سیل زده تالش از طرف امدادگران پخش شده است و ادامه داد: در مجموع سه روز گذشته ۳۲ تخته پتو، ۵۵ بسته مواد غذایی برای ۷۲ ساعت شامل ۷۵ قوطی تن ماهی و ۷۵ قوطی کنسرو لوبیا، ۳۷۸ کیلوگرم نایلون، ۵۴ تخته موکت، ۲۷ شعله چراغ والور، دو تخته چادر امدادی، ۲۰ ست ظروف، ۴۹ عدد کلمن، ۱۰۷ کیلوگرم حبوبات، ۲۰۱ کیلوگرم قند و شکر، ۱۷۰ کیلوگرم برنج و ۲۴ کیلوگرم چای(۲۴ بسته یک کیلویی) در میان آسیب دیدگان توزیع شده است.

سیل تالش

سیل تالش

 

این ها راهم ببینید

وقوع سیل و زمین لرزه در ۷ روستا در منطقه تالش

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.