روند افزایشی ابتلا به کرونا در مازندران / کاهش ساعت فعالیت مشاغل در این استان

به گزارش چاپار نیوز، در روزهای اخیر روند ابتلا به ویروس کرونا در شهرهای ساری، قائم شهر، آمل، سوادکوه، رامسر، تنکابن، نوشهر و چالوس، روندی افزایشی بوده است. در حال حاضر تعداد ۸۴۴ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان های مازندران بستری می باشند. به همین علت و در راستای کاهش موارد مبتلا به ویروس، از امروز مورخ ۲۰ آبان ماه، محدودیت ساعت فعالیت های مشاغل سطح ۲ و ۳ و در تمام شهرهای استان مازندران اعمال می گردد. به این ترتیب مشاغل مذکور پس از ساعت ۶ عصر اجازه فعالیت نخواهند داشت.

بنابر اعلام روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مازندران، سید عباس موسوی ریاست این دانشگاه، اظهار کرد: ظرف ۲۴ ساعت گذشته تعداد ۱۱۹ بیمار مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی مازندران در سطح استان بستری شدند.

دکتر موسوی خاطر نشان کرد: ظرف همین مدت تعداد ۱۳۳ نفر از افراد مشکوک بستری شده، از بیمارستان ها مرخص شدند و  تکمیل روند درمانی خود را در منزل ادامه خواهند داد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران ضمن اشاره به این مورد که در حال حاضر ۶۸۵ نفر بیمار مشکوک به ویروس کرونا با علائم تنفسی مشکوک به کرونا بر اساس تشخیص بالینی در این مراکز بستری هستند، عنوان کرد: از این تعداد ۱۷۵ نفر با علائم حاد تنفسی در بخش های مراقبت ویژه بستری هستند.

آخرین موارد ابتلا به کرونا در شهر بابل

بر طبق گزارش روابط  عمومی و امور بین  الملل دانشگاه علوم پزشکی بابل هم اکنون تعداد ۱۵۹ بیمار مشکوک به کرونا در بیمارستان های بابل بستری هستند.

بنابر آمار مذکور در شبانه روز گذشته ۲۱ بیمارجدید بستری و ۲۳ بیمار هم ترخیص شدند و ۴۴ بیمار در بخش های مراقبت های ویژه بستری می باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.