اعطای سرپرستی تیم فوتبال استقلال به نصرالله عبداللهی

0 16

به گزارش سایت خبری چاپار نیوز و به نقل از باشگاه استقلال در راستای اعطای سرپرستی تیم فوتبال استقلال، احمد سعادتمند پس از برگزاری جلسه ای با حضور نصرالله عبدواللهی و مدیران این باشگاه خبر انتصاب نصرالله عبداللهی به عنوان سرپرست این تیم را به صورت رسمی اعلام کرد. این حکم توسط سید رضا افتخاری، مدیر عامل باشگاه استقلال، صادر گردیده است.

نصرالله عبداللهی پیش از قبول این سمت تحت عنوان مشاور مدیرعامل استقلال در این باشگاه فعال بود و بر طبق حکم صادر شده، به عنوان جایگزین سعید رمضانی در این سمت انتخاب گردید تا سرپرستی تیم فوتبال استقلال را به عهده بگیرد. نصرالله عبداللهی که در میان علاقه مندان به فوتبال با نام “عمو نصی” شهرت دارد، در فصل ۷۳- ۷۴ سرمربی تیم استقلال بود. او در سال های گذشته همزمان با حضور وینفرد شفر و پرویز مظلومی سمت سرپرستی تیم استقلال را هم برعهده داشته است.

نصرالله عبدواللهی سرپرست تیم فوتبال استقلال

به نقل از سایت باشگاه استقلال در حکم اعطای سرپرستی تیم فوتبال استقلال گفته شده است:

جناب آقای نصرالله عبداللهی

پیشکسوت محترم باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال ایران
با عنایت به تعهد، تجارب و سوابق گرانبهای جنابعالی و طبق مصوبه هیات مدیره به موجب این حکم به سمت سرپرست تیم بزرگسالان باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال ایران منصوب می شوید.
امید است با همکاری و همیاری با سرمربی و کادر فنی در جهت شکوفایی هرچه بیشتر در امور فنی تیم که از اولویت های خاص و ویژه برخوردار است موفق و موید باشید.

سید رضا افتخاری
مدیر عامل باشگاه استقلال ایران

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.