از دست دادن بازیکنان ذوب آهن و چالش های مدیریتی همچنان ادامه دارد

0 14

نتیجه گذراندن چالش‌های مدیریتی و ضعف‌ این تیم فوتبال، از دست دادن بازیکنان ذوب آهن از جمله احسان پهلوان، دانیال اسماعیلی‌فر و محمد نژاد‌مهدی بود. حال به نظر می‌رسد به جای اینکه چنین نواقصی جبران شود، هر روز به تعداد بازیکنان از دست رفته اضافه شده و این باشگاه بحران جدی‌تری را تجربه می‌کند.

محمدرضا عباسی، هادی محمدی و حمید بوحمدان در آستانه جدایی از این تیم قرار دارند؛ در حالی که ذوب آهن قبل از این، معراج اسماعیلی، مهدی مهدی پور، محمد باقر صادقی و مسعود ابراهیم زاده را هم از دست داده بود.

با توجه به صحبت‌ها و رویکرد کنونی رسول کربکندی، عضو هیات مدیره ذوب ‌،هن، به نظر‌ می‌رسد با دغدغه‌مندی و بینش دقیق می‌توان لااقل قسمتی از بحران‌های امروز این تیم را برطرف کرده و با افزودن چند مهره کلیدی، ریشه‌های این تیم را همچنان پایدار نگه‌ داشت.

از طرف دیگر این بحران‌های از دست دادن بازیکنان ذوب آهن در حالی پیش می‌رود که این باشگاه در انتخاب سرمربی نیز با چالش‌های زیادی دست و پنجه نرم می‌کند و در نهایت رحمان رضایی که گفته شده گزینه اصلی هیات مدیره برای سرمربی‌گری این تیم نبوده، بدون برگزاری مراسم معارفه کار خود را در ذوب‌آهن شروع کرده است! در صورتی که با شرایط کنونی، انتظار می‌رود هیات مدیره جدید از سرمربی جوان خود حمایت کند تا اندکی از مشکلات این تیم کم شود.

حال باید دید با وجود تغییرات مثبت در هیات مدیره، چه سرنوشتی تا پایان فصل نقل و انتقالات در انتظار ذوب آهن و بازیکنان آن خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.